Family Power

O mnie

Nazywam się Magdalena Wiatrowska ukończyłam z tytułem magistra Akademię Pedagogiki Specjalnej; kierunek: Pedagogika Rewalidacji i Resocjalizacji. Przez niespełna 10 lat prowadziłam szkołę językową, w której również uczyłam. W tym czasie urodziłam dwójkę dzieci oraz ukończyłam liczne kursy między innymi: MBSR (minfulness-based stress reduction) NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga) studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego ze szkolenia i rozwoju. W ubiegłym roku spędziłam 7 miesięcy w Azji podróżując oraz prowadząc warsztaty rozwojowe. Obecnie wraz z grupą stu specjalistów z całego świata uczestniczę w programie: „Conscious Coaching Institute” prowadzonym przez Dr. Shefali.

Na bazie doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla dzieci: Little Leader Power z warsztatami: „Mówię tak, mówię nie, wszyscy rozumieją mnie!”. Na bazie pozytywnych informacji zwrotnych stworzyłam projekt Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka „Wznieś się na poziom dziecka”. Zaprosiłam do niego nietuzinkowe postaci, które wyraziły chęć i zainteresowanie projektem oraz wzięły w nim udział – więcej informacji.

  • Codzienna praktyka wdzięczności
  • Codzienna praktyka wdzięczności
  • Medytacja

Magdalena Wiatrowska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, certyfikowany trener metody Points of You®, Coach Świadomego Rodzicielstwa w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali Tsabary. Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe, ma wielu klientów na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Izraelu, Kanadzie. Pomaga uwolnić się od traum, nawiązywać autentyczne, świadome relacje. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Bardzo skutecznie pomaga odnaleźć oraz transformować tzw. „momenty utykania”. Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji w Warszawie, który nie tylko przeprowadza Uczestników przez bardzo konkretny i głęboki proces rozwojowy w duchu świadomego rodzicielstwa i przede wszystkim świadomego życia, ale również otwiera ścieżkę kariery zawodowej dla chętnych przekazywania dalej idei i metody Consciuos Parenting Dr Shefali Tsabary. Od lat współorganizuje wyjątkowe wyjazdy rodzinne, gdzie dzieci mają bogaty wachlarz zajęć edukacyjnych, w tym językowych i komunikacyjnych, a rodzice mają przestrzeń dla siebie oraz wyjątkowe warsztaty Family Power skierowane do rodziców i opiekunów. Prywatnie żona, mama dwójki dzieci, jej działania można śledzić m.in na stronie: familypower.edu.pl oraz siegnijpomoc.pl.