Family Power​

Wznieś się na poziom dziecka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Euismod vitae non diam ipsum, augue amet amet. At nisl amet consecte.

Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji

Instytut Rodzicielstwa

Dziewięciomiesięczny program rozwojowy dla rodziców i specjalistów.

Sesje Indywidualne

Dla wszystkich poszukujących sensu, głębi, znaczenia, dobrej relacji ze sobą i ze światem.

Warsztaty Grupowe

Zajęcia grupowe stacjonarnie i on-line dla poszukujących prawdy, gotowych i otwartych na siebie i na energię grupy.

Przykładowy Nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, cotetur adcing elit. Ut elit tellus luctus nec.

I can help you in these particular areas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Instytut Świadomego Rodzicielstwa

2-3 zdania opisujące w skrócie instytut świadomego rodzicielstwa 2-3 zdania opisujące w skrócie instytut świadomego rodzicielstwa 2-3 zdania opisujące w skrócie instytut świadomego rodzicielstwa
Czytaj dalej...

Warsztaty dla firm

2-3 zdania opisujące w skrócie świadomwe rozmowy 2-3 zdania opisujące w skrócie świadome rozmowy 2-3 zdania opisujące w świadome rozmowy rodzicielstwa 2-3 zdania opisujące w skrócie świadomwe rozmowy
Czytaj dalej...

Kursy Online

2-3 zdania opisujące w skrócie kursy online 2-3 zdania opisujące w skróciekursy online 2-3 zdania opisujące w kursy online 2-3 zdania opisujące w skrócie kursy online
Czytaj dalej...

Rodzinne wakacje

2-3 zdania opisujące w skrócie rodzinne wakacje 2-3 zdania opisujące w skrócie wakacje 2-3 zdania opisujące w kursy online 2-3 zdania opisujące w skrócie rodzinne wakacje
Czytaj dalej...

O mnie

Nazywam się Magdalena Wiatrowska ukończyłam z tytułem magistra Akademię Pedagogiki Specjalnej; kierunek: Pedagogika Rewalidacji i Resocjalizacji. Przez niespełna 10 lat prowadziłam szkołę językową, w której również uczyłam. W tym czasie urodziłam dwójkę dzieci oraz ukończyłam liczne kursy między innymi: MBSR (minfulness-based stress reduction) NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga) studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego ze szkolenia i rozwoju. W ubiegłym roku spędziłam 7 miesięcy w Azji podróżując oraz prowadząc warsztaty rozwojowe. Obecnie wraz z grupą stu specjalistów z całego świata uczestniczę w programie: „Conscious Coaching Institute” prowadzonym przez Dr. Shefali.
Na bazie doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla dzieci: Little Leader Power z warsztatami: „Mówię tak, mówię nie, wszyscy rozumieją mnie!”. Na bazie pozytywnych informacji zwrotnych stworzyłam projekt Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka „Wznieś się na poziom dziecka”. Zaprosiłam do niego nietuzinkowe postaci, które wyraziły chęć i zainteresowanie projektem oraz wzięły w nim udział – więcej informacji.

Co ludzie mówią o mnie​

Magda to prawdziwy przewodnik, który prowadzi nas przez ten proces ze zrozumieniem, wsparciem i dodatkowymi informacjami kiedy tylko ich potrzebujemy. Jej otwarcie na nasze potrzeby i to gdzie aktualnie jesteśmy w tym procesie jest widoczne na każdym spotkaniu.
Małgorzata Tekgoz
Ważne jest również to, że jesteśmy w kontakcie z prowadzącą, otrzymujemy ważne wsparcie w procesie na bieżąco. Jednak zdecydowanie największe wrażenie wywarł na mnie proces na żywo w głębokiej integracji, w poczuciu spokoju.
Basia Kminikowska
Magda stworzyła nam bezpieczną przestrzeń do pracy ze sobą, ze swoimi lękami i przekonaniami. Jest cudownym przewodnikiem i drogowskazem. Jestem niezmiernie wdzięczna, że spotkałam Magdę na swojej drodze.
Teresa Łangowska

Take a look at what’s inside my coach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamco.

Pozostańmy w kontakcie

Informacje kontaktowe: