Referencje

Dla mnie praca z Magdą nie jest kolejnym szablonowym przerobieniem konkretnych ćwiczeń. To głęboka i refleksyjna praca nad sobą. To mierzenie się ze swoimi ograniczeniami i przekonaniami w otoczeniu bezpiecznej przestrzeni, jaką Magda stwarza podczas sesji. Podąża i wspaniale towarzyszy podczas wszystkich procesów, nic nie narzucając, pozwalając procesowi swobodnie płynąć. Sesje prowadzone są w uporządkowany, niby przewidywalny, a jednocześnie zaskakujący sposób. Podczas każdej mojej sesji wydarzały się niezwykle piękne i odkrywcze rzeczy. Równowaga i harmonia, jakie przychodzą po sesjach są ukojeniem nie tylko dla głowy, ale i ciała. Ogromną wartością tej pracy są również zmiany, jakie obserwuję w sobie i w moim otoczeniu, lepsze rozumienie siebie i innych, odpuszczenie pewnych spraw, wewnętrzna harmonia, spojrzenie na świat z innej, dotąd nieznanej perspektywy. Polecam te sesje dla wszystkich, a przede wszystkim dla poszukujących siebie i wewnętrznego spokoju.
Katarzyna Frankowska
HR Manager
Magdę poznałam kilka miesięcy wcześniej, ale spotkałam ją kiedy stanęłam w obliczu ogromnego chaosu, zmęczenia I utraty sił. Nie wiem jak to się stało, musiałam rozpaczliwie wołać pomocy. To ona mnie znalazła I wyciągnęła do mnie pomocną rękę. Zaczęłyśmy współpracę która zaowocowała odzyskaniem nadziei, sił, pomogła zobaczyć na nowo możliwości, to na co mam wpływ I w jaki sposób mogę pomagać sobie na co dzień, aby czuć się lepiej I doświadczać więcej spokoju I radości. Wszystko w klimacie ogromnego bezpieczeństwa, troski, akceptacji. Bez oceniania, presji, zgodnie z moimi potrzebami I gotowością. Jest wspaniałą nauczycielka rozwoju duchowego I nauki kochania siebie.
Marta Zbońkowska
Jestem projektantem wnętrz. Na co dzień żyję w ogromnym stresie - muszę się mierzyć z presją czasu, oczekiwaniami klientów, wieloma nowymi wyzwaniami. Przez to, a także przez problemy osobiste, codziennie budziłam się poczuciem lęku oraz niepokojem. W zeszłym tygodniu odbyłam sesję relaksacyjno-oczyszczającą z Magdaleną Wiatrowską. Po sesji po raz pierwszy od dłuższego czasu obudziłam się bez lęku. Problemy i to co mnie stresowało, oddaliły się ode mnie. Dalej istnieją, ale nie przerażają mnie. Jeszcze długa praca przede mną, ale mam nadzieję, że praca z Magdaleną pomoże mi uzyskać spokój i harmonię w moim życiu.
Maria Podobińska
Projektant wnętrz (http://www.prostewnetrze.pl/)
Najważniejsza jest głęboka świadomość nas samych i wiara w cele jakie chcemy osiągnąć, co zmienić, poznać siebie i swoje prawdziwe ja i zacząć żyć w zgodzie ze sobą i światem. Dla mnie sesje z Magdą to ukojenie duszy i ciała, to bardzo ciężka praca dwóch osób dzięki, której w mojej osobie i życiu powoli zamiast chaosu zaczyna królować spokój i harmonia. Akceptacja dla siebie i samej i tego co mnie otacza. Zdarza się, że popełniam błędy, potykam się, czasem błądzę ale nauczyłam się wyciągać wnioski, pracować sama ze sobą, pracować nad sobą. Jestem wdzięczna za to, że dostałam możliwość pracy z Magdą.To co z nią odkrywam i czego się uczę to najwspanialsza rzecz i przeogromne bogactwo jakim się ze mną podzieliła.
Joanna Talma