Family Power

Referencje

Dziękujemy Ci Magdo za Twoje absolutne zaangażowanie w proces naszego zdrowienia. Praca z Tobą na sesjach jest głęboka!!!! Skłania do refleksji i natychmiastowej zmiany w podejściu do życia i siebie. Proces pracy z Tobą jest głębokim wejściem w siebie i zwróceniem się do miłości. Widzimy wzajemnie w sobie pozytywne zmiany za co serdecznie jesteśmy Ci wdzięczni:) Polecam kontakt i pracę z Tobą wszystkim tym, którzy szukają w życiu harmonii i powrotu do siebie i swojego źródła spokoju i miłości oraz autentyczności w wymiarze człowieczeństwa.
Iwona i Arek Dziweńka
Jestem projektantem wnętrz. Na co dzień żyję w ogromnym stresie - muszę się mierzyć z presją czasu, oczekiwaniami klientów, wieloma nowymi wyzwaniami. Przez to, a także przez problemy osobiste, codziennie budziłam się poczuciem lęku oraz niepokojem. W zeszłym tygodniu odbyłam sesję relaksacyjno-oczyszczającą z Magdaleną Wiatrowską. Po sesji po raz pierwszy od dłuższego czasu obudziłam się bez lęku. Problemy i to co mnie stresowało, oddaliły się ode mnie. Dalej istnieją, ale nie przerażają mnie. Jeszcze długa praca przede mną, ale mam nadzieję, że praca z Magdaleną pomoże mi uzyskać spokój i harmonię w moim życiu.
Maria Podobińska
Projektant wnętrz (http://www.prostewnetrze.pl/)
Magdę poznałam kilka miesięcy wcześniej, ale spotkałam ją kiedy stanęłam w obliczu ogromnego chaosu, zmęczenia I utraty sił. Nie wiem jak to się stało, musiałam rozpaczliwie wołać pomocy. To ona mnie znalazła I wyciągnęła do mnie pomocną rękę. Zaczęłyśmy współpracę która zaowocowała odzyskaniem nadziei, sił, pomogła zobaczyć na nowo możliwości, to na co mam wpływ I w jaki sposób mogę pomagać sobie na co dzień, aby czuć się lepiej I doświadczać więcej spokoju I radości. Wszystko w klimacie ogromnego bezpieczeństwa, troski, akceptacji. Bez oceniania, presji, zgodnie z moimi potrzebami I gotowością. Jest wspaniałą nauczycielka rozwoju duchowego I nauki kochania siebie.
Marta Zbońkowska
Z serca polecam pracę z Magdaleną - jej obecność, uważność, ciepło i mądrość tworzą wspaniałą przestrzeń do uzdrawiania i rozwoju. Jest wspaniałym towarzyszem głębokiej podróży, bo widzi, słyszy, czuje sercem i nie ocenia, tylko wspiera w akceptacji i reintegracji wszystkich części samego siebie. Magdo, moje doświadczenie sesji z Tobą było dla mnie piękne i cenne, dziękuję.
dr Lidia D. Czarkowska
Psycholog, socjolog, antropolog; konsultant, trener, coach, mentor i superwizor
Najważniejsza jest głęboka świadomość nas samych i wiara w cele jakie chcemy osiągnąć, co zmienić, poznać siebie i swoje prawdziwe ja i zacząć żyć w zgodzie ze sobą i światem. Dla mnie sesje z Magdą to ukojenie duszy i ciała, to bardzo ciężka praca dwóch osób dzięki, której w mojej osobie i życiu powoli zamiast chaosu zaczyna królować spokój i harmonia. Akceptacja dla siebie i samej i tego co mnie otacza. Zdarza się, że popełniam błędy, potykam się, czasem błądzę ale nauczyłam się wyciągać wnioski, pracować sama ze sobą, pracować nad sobą. Jestem wdzięczna za to, że dostałam możliwość pracy z Magdą.To co z nią odkrywam i czego się uczę to najwspanialsza rzecz i przeogromne bogactwo jakim się ze mną podzieliła.
Joanna Talma