Family Power

Warsztaty Grupowe

Kręgi relacyjne dla Niej i dla Niego – spotkania online

Podnieś jakość relacji jakie tworzysz

Nasze życie zależy od jakości relacji jakie tworzymy. Najpierw relacje z samym/ samą sobą? Jak je postrzegasz? Na ile świadomości ?wpuszczasz? w codzienność? Jakie masz uczucia i potrzeby? Czy rozróżniasz potrzeby od zachcianek? Jak sobie radzisz z oczekiwania innych i swoimi własnymi? Jak postrzegasz świat i jak świat postrzega Ciebie? Te i inne pytania zadajemy sobie na kręgach. Po co?

By pobadać, posprawdzać różne perspektywy, sprawdzić czy przekonania jakie mamy w sobie nam służą czy wręcz przeciwnie. Jest to bardzo bezpieczna przestrzeń. Przestrzeń, w której możesz zdjąć maskę, nie potrzebujesz nic nikomu udowadniać. Możesz z nami uczyć się, jak to jest być w pełni autentycznym / autentyczną. Jest to krąg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. O takiej przestrzeni marzę. Pełnej mężczyzn i kobiet. Każdy z nas ma w sobie męską i żeńska stronę. Czy potrafisz zauważyć i docenić je obie? Tutaj będziesz doświadczać i odkrywać nowe nieznane przestrzenie własnej osobowości. Będziesz uczyć się doświadczać siebie i innych bez oceniania, będziesz uczyć się mówić z serca i słuchać sercem. To zupełnie inny rodzaj komunikacji, dążący do autentycznej relacji.

Dla kogo? Dla poszukujących prawdy, dla gotowych i otwartych na siebie i na energię grupy

Co zyskasz:

 • przede wszystkim konkretne narzędzia do pracy ze swoją intuicją
 • narzędzia do skutecznej komunikacji, umiejętność empatycznego słuchania i jasnego wyrażania siebie
 • wgląd w siebie plus feedback co i jak możesz przepracować, żeby czuć się naprawdę wolnym
 • umiejętność świadomego i uważnego podejmowania decyzji
 • 5 spotkań w przestrzeni online plus grupa na FB do wymiany doświadczeń i informacji
Self-care dla firm

Wyjątkowe szkolenia dla firm

Świadomość wzrasta, dotyczy to również małych, średnich i większych firm jak również dużych korporacji. Coraz więcej firm czuje potrzebę rozwijania się harmonijnie, nie troszcząc się już jedynie o wyniki. Wyniki tworzą ludzie, coraz więcej z tych osób doświadcza wypalenia. Tempo jest ogromne, potrzeby rynku wzrastają. Gonitwa nie będzie wolniejsza. To co się może zmienić to nasze podejście to tej pogoni. Nasza przestrzeń na własną regenerację.

Na co dzień spotykam się z przemęczonymi pracownikami korporacji na skraju załamania nerwowego. Tych przypadków, jest całe mnóstwo, aby temu zaradzić firmy zaczynają dbać o pracowników oferując nowatorskie sprawdzone podejście, które w Stanach Zjednoczonych jest czymś powszechnym, u nas dopiero raczkuje. Raczkuje, bo nasza świadomość wzrasta powoli, wiele osób nie chce rozwoju. Żyją w lęku i każde wyjście ze strefy komfortu powoduje u nich duży stres. Takie podejście nie wróży rozkwitu.

Czego więc potrzebujemy?

Nie chodzi o proste narzędzia, które każdy będzie wdrażał, bo większość szkoleń polega na przekazywaniu narzędzi, które często bywają pomocne. Jednak, jeżeli nie są odpowiednio dopasowane pozostają nadal samymi narzędziami, dlatego większość szkoleń jest wysoce nieefektywna. Podejście, które oferuje Sięgnij PoMoc jest podejściem sprawdzonym i cieszącym się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Wdrażamy przede wszystkim głęboki proces, który uwzględnia:

 • Zmianę mentalności z biernej, odtwórczej, zadaniowej na proaktywną i twórczą
 • Zmianę podejścia do życia poprzez przejście od ofiary i narzekacza do brania odpowiedzialności za siebie i swoje nastawienie
 • Wpisanie nurtu self-care w misję firmy. Prawdziwe dbanie o interesy wszystkich pracowników oraz interes ogółu w codziennych procesach
 • Komunikacje na wyższym poziomie, porozumienie w nurcie bez przemocy, empatyczne zrozumienie siebie, swoich emocji i potrzeb oraz prawdziwe zrozumienie rozmówcy; w efekcie odnalezienie najbardziej efektywnego rozwiązania, zadowalającego wszystkie strony  
 • Głębokie przepracowanie ran, które w każdym z nas tkwią, a które bardzo często ujawniają się w sytuacjach biznesowych
 • Pozwolenie na bycie człowiekiem oraz empatyczne, wzajemne wspieranie z umiejętnością zachowania odpowiednich granic

W chwili obecnej, w braku porozumienia, barku umiejętności prowadzenia naturalnie pojawiających się konfliktów interesów, managerowie mają do dyspozycji cały szereg narzędzi, które dość dobrze znają. Narzędzia te pomijają jednak najważniejszą cześć, jaką jest integracja z emocjami i ciałem. Nawet jeżeli ktoś potrafi doskonale opanować swój stan, ale robi to sztucznie, wypierając emocje, one i tak będą musiały wypłynąć. To powoduje ogromny stres i napięcie, często nie do wytrzymania. Proces, oferowany przez Sięgnij PoMoc jest procesem kompleksowym, prowadzącym do źródła problemu, pracującym nie tylko na poziomie mentalym, ale również i przede wszystkim emocjonalnym.  

Porozmawiajmy o tym programie oraz o jego korzyściach. Jest to nowość w Polsce, więc w chwili obecnej oferujemy szkolenia na preferencyjnych warunkach.


Zapraszam do kontaktu


Opinie Uczestników


Maja: Kręgi Relacyjne z Magdaleną przenoszą nas jakby w inny świat… W tym świecie jest przestrzeń do wyrażania siebie, do przyjmowania od innych tego co mają do zaoferowania – swojej perspektywy, bez ocen, bez etykiet, bez rad…. Opada kurtyna wstydu, oporu, skrępowania, lęku, niechęci, zdejmujemy maski.To są cenne ćwiczenia podczas których „odrabiamy nasze lekcje”. To tworzenie więzi z osobami zupełnie obcymi dzięki szczerości i otwartości każdego z nas…. To obserwowanie cudów jakie się dzieją w każdym z nas ze spotkania na spotkanie… Otwieramy się na nowe, dotąd nieznane albo zakopane w nas emocje i obrazy świata w jakim na codzień funkcjonujemy


Marta: Obudziłam w sobie znów radość i pozytywne nastawienie do chwili w której jestem (z nastawieniem na: ” tu i teraz”).
Coraz mniej się nakręcam. Zaczęłam spokojnie spać. Zagrywki toksycznych ludzi nie wzbudzają już we mnie tak dużych emocji.
Odkryłam w sobie małą dziewczynkę, która była mocno zagubiona a przez to starała się „mamuśkować”, aby czuć się potrzebną. Niestety chęć bycia „pomocną mamuśką” jest słoneczną stroną dominacji. Powoli uczę się odpuszczać:)
Dziękuję Madziu, że dzięki Tobie sporo o sobie (tej bez masek) się dowiedziałam !!!


Helena: Praca w kręgu daje przestrzeń do głębszego poznania siebie, swoich potrzeb, obnaża punkty utykania, nie ocenia, można pozwolić sobie na autentyczność i doświadczyć jej u innych. Ćwiczenia zachęcają do regularnej refleksji nad swoim postrzeganiem rzeczywistości, nad swoimi potrzebami, granicami oraz przestrzenią. A to wszystko daje nadzieję i radość z rzeczy, których wcześniej nie byłam świadoma. 


Sławek: Koszt udziału w kręgu parę stówek, nabycie umiejętności zachowania spokoju w kryzysowych sytuacjach – bezcenne.


Ilość miejsc ograniczona, małe grupy.