Family Power

Family Power, warsztaty z komunikacji dla dzieci i dorosłych

Family Power, warsztaty z komunikacji dla dzieci i dorosłych

…wznieś się na poziom dziecka

TO MAKE THIS LIFE A WONDERFUL ADVENTURE FOR YOU AND YOUR FAMILY AS A WHOLE

NEW BEGINNING

NEW QUALITY

TO HAVE A POWER!

FAMILY POWER

Drogi Rodzicu!

Co powiesz na skrócenie drogi do świata Twojego dziecka? Co Ty na to, żeby zamiast uczyć się kolejnych technik i taktyk obudzić w sobie ?Małego Profesora?, który od zawsze w Tobie jest, ale jego erudycja i intuicja zostały przyćmione szkolnymi ?mądrościami? i schematami postępowania? Dziecko pójdzie za Tobą, ale najpierw dobrze jest odwiedzić jego świat i tam podać mu dłoń. Jak to zrobić? Roboczo określamy naszą metodą mianem konstruktywna regresja. Idea jest prosta: chodzi o rozbudzenie sił witalnych i wrażliwości z czasów, w których byłeś Leonardem da Vinci, gdy wszystko było możliwe, a tu i teraz nie było tylko modnym sloganem.

Pamiętasz? W deszczu skakałeś po kałużach. Byłeś tylko Ty i te kałuże, i nalewało się do kaloszy, i chlupało? Potem szukałeś dżdżownic, zbierałeś je do kubełka, liczyłeś zachłannie i za każdym razem wychodziła inna liczba. Bo przecież nie chodzi o to ile ich tak naprawdę jest, a raczej o to, że w ogóle są i można je pomacać, powąchać, może nawet? polizać! Pamiętasz, jak chodziłeś po chodniku tak, żeby nie nadeptywać na linie. Czemu dorośli nadeptują?

Oni nie wiedzą, że nie wolno??? Pamiętasz???

Wyobraź sobie, że odzyskujesz dostęp do tej skarbnicy! Tak po prostu. I wtedy nie musisz już szukać specjalnych technik komunikacji, bo one same wypłyną, tak, jak wypływają z każdego dziecka, które jeszcze nie zostało poddane szkolnej procedurze obróbki i skrawania umysłu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość powrotu do wszystkiego co dziecięce, lecz nie infantylne. Oferujemy radość uczenia się, zabawy i odblokowanie kreatywności na wielu poziomach. A przy tym mnóstwo śmiechu i jeszcze raz śmiechu, tak, żeby Twoje dziecko mogło się ogrzać Twoją energią. A przy okazji będzie refleksyjnie. Zadamy sobie ważne pytania i poszukamy najlepszych odpowiedzi.

A kiedy pewnego dnia Twoje dziecko, już dorosłe, spyta Cię: Jak ty to zrobiłeś, że mamy ze sobą takie fantastyczny kontakt? Będziesz mógł spokojnie chwycić jego dłonie, spojrzeć w oczy i z czystym sumieniem odpowiedzieć: Po prostu pewnego dnia wzniosłam/em się na poziom dziecka. Na Twój poziom?

Czekamy na Was !

MAGDALENA WIATROWSKA Matka Projektu Family Power

PAWEŁ FORTUNA Ojciec Chrzestny Projektu  Family Power