Family Power

9-miesięczny program rozwojowy dla Rodziców i osób zainteresowanych Świadomym Rodzicielstwem i rozwojem własnym

Zapraszam do udziału w 9 miesięcznym transformującym kursie dla osób zainteresowanych Świadomym Rodzicielstwem. Zapraszam wszystkich, którzy chcą eksplorować poczucie wewnętrznej pełni i mądrości, którzy są gotowi na wejście w dialog na poziomie serca, którzy czują i wiedzą, że ten dialog, który toczy się w ich głowach nie jest prawdą o nich i pragną zobaczyć, a przede wszystkim poczuć co jest prawdą.

O prowadzącej

Magdalena Wiatrowska

Pedagożka specjalna, nauczycielka (absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego), certyfikowana trenerka metody Points of You®, pierwszy w Polsce Coach Świadomego Rodzicielstwa w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali Tsabary.

Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe (online) w języku polskim oraz angielskim. Pomaga rodzinom uwolnić się od traum, nawiązać autentyczne, świadome relacje. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Wspiera w odnalezieniu tzw. „momentów utykania” i pomaga krok po kroku je transformować.

Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji w Warszawie, a w nim 9- miesięczny głęboki proces rozwojowy w duchu Świadomego Rodzicielstwa. Wprowadza metodę Conscious Parenting do Polski. Organizuje konferencje, warsztaty dla firm prywatnych, występuje w mediach, a także prowadzi rodzinne wyjazdy połączone z warsztatami Świadomego Rodzicielstwa oraz nauką uważności dla dzieci i dorosłych.

Co wchodzi w jego skład 9-miesięcznego głębokiego procesu rozwojowego świadomego rodzicielstwa?

Spotkania online w formie telekonferencji 2 razy w miesiącu

(każdorazowy warsztat 3 godziny) wszyscy uczestnicy biorą czynny udział, mogą zadawać pytania i dzielić się własnymi historiami. Ostatnie 3 miesiące programu planujemy spotkania na żywo / hybryda w Warszawie.

Regularne lajfy na zamkniętej grupie wraz z medytacjami

pogłębiającymi proces w tym sesje pytań i odpowiedzi

Co tygodniowe ćwiczenia do pracy własnej
Miesięczne wyzwanie medytacyjne – 4 pełne tygodnie

Medytacje w 4 segmentach. I tydzień Focus – oddech, II tydzień Focus – myśli, III tydzień Focus emocje, IV tydzień Focus – transformacja. Wszystkie nagrania będą dostępne

Referencje:

Informacje o płatności oraz strukturze:

  • Płatność miesięczna 650 zł miesięcznie (9 miesięcy) – płatne przelewem do 5-tego dnia miesiąca.

Trwają zapisy do IX edycji Instytutu: start programu wrzesień 2024r.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

WAŻNE! Terminy ustalamy po zakwalifikowaniu się do programu. Mamy Uczestników z różnych części Polski i z poza Polski. Od momentu, gdy grupa będzie zawiązana będziemy w stałym kontakcie. Będziemy się komunikować przez zamkniętą – tajną (widoczna tylko dla Uczestników) grupę na FB plus Messengera. Potwierdzać terminy będziemy z wyprzedzeniem. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ I ROZMOWA KWALIFIKACYJNA.
Więcej informacji o Instytucie.
*Potwierdzenie miejsca – wpłata na konto:
Płatność przelew na konto mBank, Magdalena Wiatrowska
63 1140 2004 0000 3002 6996 4488
W tytule: 9 miesięcy oraz imię i nazwisko
Potrzebujesz fakturę? Prześlij mi proszę swoje dane.
* Specjalnie dla Uczestników programu możliwość dokupienia 3 indywidualnych sesji online w obniżonej cenie: koszt 350 zł (cena regularna 400 zł)

Więcej informacji o Instytucie

Informacje kontaktowe: