Warsztat (27.10) – Relacje: świadomy wybór czy przypadek? Co dominuje w Twoich relacjach?

Relacja pełna miłości szacunku, równowagi między braniem a dawaniem ? marzenie, czy możliwe do osiągnięcia?

Czym dla Ciebie jest relacja z drugim człowiekiem?

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla Osób, które:

  • Chcą zobaczyć swoje dotychczasowe relacje z nowej perspektywy
  •  Chcą zmierzyć się z problemami w związku lub związkach
  • Chcę zdefiniować czego potrzebują w relacjach
  • Chcą zobaczyć na jakiej zasadzie przyciągają i odpychają ludzi od siebie/swojego  życia
  • Chcą zdefiniować swoją wymarzoną relację oraz sposób w jaki mogą go osiągnąć
  • Chcą poznać siłę wdzięczności w relacji z samym/samą sobą oraz w relacji z bliskimi

Zapraszamy Cię  na wstępny warsztat do cyklu o relacjach przy pomocy gry Points of You?

Points of You ?to doskonałe narzędzie treningowe, które za pomocą słowa i obrazu pozwala poszerzyć perspektywę i zobaczyć interesujące nas zagadnienie z różnych punktów widzenia, oraz uświadomić sobie nieuświadomione aspekty naszych zachowań.  Trafność i rzetelność narzędzia potwierdzają czołowe firmy na rynku, które posługują się nim do rozwoju swoich pracowników i są to m.in.: NASA, Google, Irańskie Siły Zbrojne, L?oreal

Podczas naszego warsztatu będziesz mieć możliwość przyjrzeć się sobie oraz swoim potrzebom z zupełnie nowej pespektywy. Przy użyciu narzędzi POY zaprosimy Cię do wyjścia z lewej analitycznej półkuli mózgowej na rzecz prawej tej bardziej intuicyjnej i pozwolenie sobie na zbadanie swoich potrzeb oraz relacji w jakich jesteś lub byłeś/byłaś.

Ten warsztat jest dla każdego, kto chce uświadomić i zgłębić swoje potrzeby, poznać determinanty swoich zachowań czy zwyczajnie poszerzyć swój punkt widzenia i  zobaczyć go w innym świetle.

 

 Termin: 27 października (sobota), godz. 10:00 – 13:00

Miejsce: BlisCo Mamy- coworking rodzicielski Wilanów,
ul. Franciszka Klimczaka 8/24

Inwestycja:  Przy wpłacie na konto do 26 października koszt jedynie 40 zł, w dniu warsztatu płatność 80 zł gotówką na miejscu.

 

 Family Power

      Nr konta54 1140 2004 0000 3302 7409 3405

 

W opisie przelewu prosimy podać: imię i nazwisko oraz termin: 27.10

Kim jesteśmy

Pracujemy z ludźmi od wielu lat. Zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej.  Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz sprawiać, że trudne rzeczy stają się łatwiejsze.  Indywidualne sesje coachingowe czy też terapeutyczne bardzo wzbogaciły nasze doświadczenie, których chcemy się zwyczajnie dzielić z innymi. Ponoć na każdy jeden problem istnieje przynajmniej 7 rozwiązań, metoda którą pracujemy pokaże Ci jak wiele możesz zyskać mając otwarty umysł i serce.

Katarzyna Frankowska

Absolwentka Psychologii Społecznej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowany coach, trener biznesu oraz certyfikowany trener nowatorskiej metody szkoleń Points of You ?.Posiada doświadczenie w pracy trenerskiej prowadząc m.in. szkolenia dla zespołów oraz indywidualnej pracy psychoterapeutycznej i coachingowej.

Magdalena Wiatrowska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, ukończone kursy MBSR (minfulness-based stress reduction), NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga), nauczyciel, szkoleniowiec, certyfikowany trener nowatorskiej metody szkoleń Points of You ?.

W połączeniu doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla Rodzin: Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka ?Wznieś się na poziom dziecka?. Zaprosiłam do niego nietuzinkowe postaci.

Przyjdź, przekonaj się. Warto!

Zapisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *