Family Power

To jest ten Dzień Dziecka – zobacz, co zmienia spotkanie z „Małym Sobą”. Twoje wewnętrzne dziecko przypomni Ci o tym, co najważniejsze [Dla Niego]

Wyobraź sobie, że otrzymujesz propozycję udziału w projekcie, który może zmienić Twoje życie na bardziej świadome, gdzie odnajdziesz więcej spokoju, pewności, odnajdziesz wewnętrzną moc i będziesz mógł wreszcie cieszyć się z tu i teraz zamiast być w ciągłym dążeniu? To się właśnie dzieje tu i teraz! Zapraszam Cię do cyklu Sięgnij PoMoc z Family Power. Zabiorę Cię w niezwykłą podróż pełną prawdy o Tobie, a Ty zabierz ze sobą ciekawość i zaangażowanie. Gotowy?

Dzień Dziecka, pamiętasz jak na niego czekałeś? A gdyby ktoś, przyszedł do Ciebie dziś i powiedział: Słuchaj, możesz wrócić do tych chwil i spotkać się ze sobą sprzed „X” lat, tu i teraz, chciałbyś?. Jest to jedna z metod, której często używam podczas procesów, które prowadzę. Te spotkania wnoszą bardzo wiele wzruszeń, radości, nadziei, stoi za tym cała gama ważnych emocji. Może to być, niezwykły początek Twojej podróży w głąb siebie.

Spotkanie z „Małym Sobą”, wiele zmienia

Przede wszystkim przypomina Ci o tym, czego tak naprawdę w życiu Ci potrzeba i o tym, co tak naprawdę jest ważne. TO Twoje Źródło, Twoja historia, integralna część Ciebie i to, że nie kontaktowałeś się z Nią przez lata, nie znaczy, że nie istnieje, że zniknęła. Ona tam jest i ma swoje potrzeby, a Jej najważniejszą potrzebą jest kontakt z Tobą. „Duży Ty” również, choć często nieświadomie, potrzebuje kontaktu ze swoim „Małym Ja”. Dlaczego? Czy chciałbyś, żeby ktoś przyszedł i rozwiązał wszystkie Twoje problemy, żeby żyło Ci się dobrze i przyjemnie, żeby rozwiązania przychodziły, jak za pośrednictwem czarodziejskiej różdżki? No pewnie, kto by nie chciał?!

Wyobraź sobie, że możesz to mieć! Wystarczy, że zrozumiesz, że to Ty władasz tą czarodziejską różdżką, biorąc odpowiedzialność za to, jak się czujesz, w jakim jesteś stanie, jakie jest Twoje nastawienie. Zamiast szukać rozwiązań swoich stanów, samopoczucia, bólów, na zewnątrz (czyt. Łyknę magiczną pigułkę, która ból zabierze? Czy to nie brzmi dużo bardziej abstrakcyjnie?). Będziesz dalej oddawać kontrolę nad sobą, jeżeli już wiesz, że wszystkie odpowiedzi masz w sobie? Masz tę MOC i to dużo większą niż tabletki na ból głowy, czy czegokolwiek innego. Sam kontakt z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem i Jego potrzebami pokaże Ci jak wiele masz w sobie tęsknot, jak bardzo walczysz każdego dnia, często zapominając o swoich prawdziwych potrzebach, bycia kochanym i akceptowanym. Gdy skontaktujesz się ze swoim „Małym Ja”, od razu zobaczysz czego Ci brakowało, bo to czego brakowało Ci wtedy, brakuje Ci często też teraz.

Uczysz się na nowo jak być sobą

Te spotkania są bardzo transformujące, bo uczysz się na nowo – być ze sobą. Przytulasz swoje Wewnętrzne Dziecko w myślach. Dajesz mu akceptację, miłość, czujesz w ciele, co się zmienia. Tak, zaczynasz czuć w ciele UCZUCIA. Zaczynasz puszczać to, co potrzebuje odpuszczenia. Regularny kontakt z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem to uczenie siebie od nowa, dopuszczanie do siebie, dawno zakopanych, a często podstawowych potrzeb, pozwalanie sobie na uwalnianie emocji, na czucie emocji, na bycie z emocjami, na obserwowanie siebie, na kochanie siebie. Twoje Wewnętrzne Dziecko przychodzi zawsze z potrzebą miłości, bo to jest nasze źródło. My często nie potrafimy dawać sobie miłości, odbieramy sobie do niej prawo, bo nie jesteśmy dość dobrzy, bo ciągle oceniamy siebie, odbieramy sobie prawo do popełniania błędów. Wiele osób odbiera sobie prawo do proszenia o pomoc, czy w ogóle o cokolwiek, bo uważają, że to oznaka słabości, a oni zupełnie nieświadomie z różnych przyczyn słabości nie akceptują.

Odpowiedzią jest miłość

Twoje Wewnętrzne Dziecko widzi to, jak się zmagasz i to czego najbardziej chce, to żebyś Kochał siebie Dużego i Małego i tę miłość okazywał, bez względu na wszystko inne. „Love is the answer” i bez względu na to, jak bardzo głupio i wyświechtanie to brzmi i wydaje się być takie przecież banalne. To naprawdę tak jest. Miłość jest odpowiedzią i jak staniesz twarzą w twarz ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, ono jak to Dziecko prawdę Ci powie i pokaże wszystkie tęsknoty i poprosi o miłość i akceptacje, a Ty będziesz tak wzruszony, że natychmiast puścisz te swoje: „muszę być taki, czy owaki”, bo to nie jaki musisz być się liczy, tylko to, że JESTEŚ, to że JESTEŚ MA NAJWIĘKSZE ZNACZENIE. To, że potrafisz dawać i otrzymywać miłość. Tak, potrafisz, tylko sobie o tym przypomnij!!! Twoje Wewnętrzne Dziecko Ci o tym przypomni. Życie do nas mówi na wiele sposobów, gdy go nie słuchamy, zaczyna mówić do nas głośniej, często poważnymi kryzysami. Naprawdę możemy uniknąć tej codziennej walki o przetrwanie, możemy uniknąć wielu poważnych i mniej poważnych chorób, możemy uniknąć rozpadów związków i wielu innym problemów, gdy wsłuchamy się w siebie.

Wewnętrzna moc!

Naprawdę wszystkie odpowiedzi znajdziesz w sobie. To, że media, Internet, telewizja, i wielkie korporacje przekonują nas do tego, że mamy szukać odpowiedzi na zewnątrz jest ogromną pułapką pogoni za władzą i pieniędzmi. My naprawdę wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Każdy z nas ma misję na ziemi, każdy z nas ma wybór, bez względu na to w jakiej sytuacji się znajduje i każdy z nas ma wszystkie odpowiedzi w sobie. Pozwól uwierzyć sobie, że MASZ MOC, bo masz! Nie jesteś w niczym gorszy od innych, ani nie musisz być lepszy, nie musisz być sobą, bo co to znaczy być sobą? Wystarczy, że po prostu Jesteś, najpierw pozwól to sobie zauważyć, że po prostu Jesteś. Samo to, że Jesteś daje Ci prawo do akceptacji tego. Jesteś!!! Kochaj siebie za to, że Jesteś! Odstaw oceny, oczekiwania, plany.

To, co najważniejsze

Ty Jesteś! Pozwól sobie po prostu BYĆ bez tej całej otoczki odgrywanych ról w życiu, PO PROSTU BYĆ. Jak pozwolisz sobie po prostu być, jak dasz miłość sobie i swojemu Wewnętrznemu Dziecku? Spróbuj swoje Wewnętrzne Dziecko przytulić, na początku może być bardzo trudno, ale pozwól sobie to puścić. Przy tym spotkaniu pojawiają się tak silne emocje i o to właśnie chodzi. Im bardziej wcześniej tłumiłeś, tym mocniej ten proces pozwoli Ci to puścić, jeżeli tylko taka będzie Twoja intencja. Puść tę otoczkę, którą skrzętnie budowałeś przez tyle lat. PUŚĆ i poczuj bezgraniczną miłość. Jak sobie na to pozwolisz, już nic nigdy nie będzie takie samo i Tego Ci życzę na Dzień Dziecka i na całe życie. Pamiętaj Jesteś i to jest najważniejsze!

Zapraszam Cię do odsłuchania nagrania, które poprowadzi Cię przez to wyjątkowe spotkanie. Po spotkaniu ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, zacznij obserwować siebie i świat dookoła BEZ OCEN. To właśnie oceny, odrywają Cię od kontaktu ze sobą. Obserwuj i czekaj na wiadomości, dobre wiadomości, nie te z głowy, lecz te z serca. Link do nagrania znajdziesz tu.

Proszę koniecznie daj mi znać w komentarzu lub prywatnej wiadomości jak Ci poszło. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, lub masz pytania, możesz na mnie liczyć, weź tylko pod uwagę, że odpowiedź może zająć mi chwilę czasu. Bądź cierpliwy, ja na pewno odpiszę. Mój adres: magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl.

Jaki będzie Twój kolejny krok w Sięganiu PoMoc? Najlepszą opcją będzie uwolnienie najskrytszych marzeń. Jesteś ciekawy czy marzenia, które ja pozwoliłam sobie wymarzyć się spełniły? Zapraszam Cię do kolejnego artykułu, również z ćwiczeniem, które pozwoli Tobie w praktyce sięgnąć PoMoc!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *