Family Power

Dr Shefali Tsabary – Świadome Rodzicielstwo w Polsce

Dr Shefali Tsabary urodziła i wychowała się w Indiach. W wieku 21 lat wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Podjęła studia z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Kolumbia w Nowym Jorku, tam również obroniła doktorat.

Jest autorką trzech książek; wydanych i przetłumaczonych przez Wydawnictwo Biały Wiatr na język polski:

  • „Przebudzona Rodzina, jak wychowywać wewnętrznie silne, odporne i świadome dzieci. ”
  • „Świadomi Rodzice, budząc siebie, wzmacniasz swoje dziecko.”
  • „Bez kontroli, czy wychowując dziecko musimy używać kar i dyscypliny?”

określanych mianem bestsellerów w tematyce rodzina i relacje.

Dr Shefali prowadzi wykłady na całym świecie. Jej popularność naturalnie wzrosła po udziale w programie Super Soul Sunday prowadzonym przez jedną z najbardziej znanych amerykańskich prezenterek Oprah Winfrey. Pierwsze nagranie z udziałem Dr Shefali ukazało się w 2014 roku, od tamtego czasu, jest częstym gościem u Oprah oraz u wielu innych popularnych prezenterów na całym świecie. W programie Good Morning Ameryka Dr Shefali została odznaczona tytułem: pierwszej i jak dotąd jedynej osoby, która doprowadziła Oprah do łez przed kamerą.

Dr Shefali prowadzi: Conscious Coaching Institute™, w którym przekazuje ogrom wiedzy i umiejętności na bazie własnego doświadczenia oraz z udziałem światowej klasy specjalistów z całego świata. Jej metoda uzyskała miano rewolucji w wychowaniu z uwagi na podejście, które prowadzi do prawdziwej transformacji w życiu rodzinnym oraz społecznym.

Magdalena Wiatrowska jest pierwszym w Polsce Coachem certyfikowanym przez Dr Shefali Tsabary i wprowadza tę metodę do Polski. Magdalena prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji Family Power, a w nim 9 miesięczny pogłębiony proces rozwojowy dla rodziców i specjalistów oraz osób zainteresowanych rozwojem świadomości. Magdalena prowadzi również sesje indywidualne, pracuje z dorosłymi oraz nastolatkami w języku polskim oraz angielskim, prowadzi również sesje rodzinne. Więcej informacji o Instytucie i 9 miesięcznym programie rozwojowym: https://www.familypower.edu.pl/instyt…

Więcej informacji o Dr Shefali: https://www.drshefali.com/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *