Family Power

I edycja Instytutu Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji – kurs 9 miesięcy – podsumowanie

I edycja Instytutu Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji dobiegła końca. Ocean Wdzięczności dla Uczestników I edycji Instytutu Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji:

❤️ za Odwagę w podążaniu w głąb siebie,

🧡 za Uważną Obecność,

💛 za Otwartość,

💚 za Prawdę,

💙 za Autentyczność,

💜 za obejmowanie rzeczy trudnych,

🖤 za bycie w przepływie,

🤎 za zaufanie.

🙏 Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Czuję wdzięczność i radość, bo wszystko jest dokładnie tak jak być powinno. To co zabraliśmy jest nie do opisania, choć spróbuję ubrać to w słowa:

✅ transformacja w ciele,

✅ umyśle i sercu,

✅ postrzeganie świata z nieco szerszej pogłębionej perspektywy,

✅ postrzeganie ludzi i relacji w kontekście Obecności i Akceptacji,

✅ czułe obejmowanie zalęknionego Ego,

✅ przestrzeń wolna od ocen i etykietek,

✅ doświadczanie wolności w swobodnym przepływie.

Jak było?

Było trudno, lekko, poważnie i zabawnie, smutno i radośnie, otworzyła się przestrzeń na czucie i doświadczanie w akceptacji – bo przecież wszystko jest dokładnie tak jak być powinno! TO zdanie przyszło do mnie 3 lata temu w medytacji podczas podróży po Azji, poczułam to w ciele, jeszcze nie rozumiałam, ale już czułam. Iluzja kontroli życia zewnętrznego zaczęła się rozpuszczać, potworny lęk, który mnie paraliżował zaczął się rozpuszczać, poczułam wolność i wtedy usłyszałam – wszystko jest dokładnie tak jak być powinno! I jest! I doświadczam tego każdego dnia, każdego dnia inaczej, każdego dnia to znaczy co innego, to ciągła nauka, dla mnie i dla Wspaniałych Ludzi, których spotykam na swojej drodze, którzy przybywają wiedzeni głosem Intuicji i wyruszają ze mną w tę podróż w Instytucie i podczas sesji indywidualnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *