Family Power

Kurs Online – Kłopoty z nastolatkami (2 lutego 2022r.)

Kłopoty z nastolatkami?

Naucz się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych

Dowiedz się jak świadomie towarzyszyć dziecku w trudnym okresie nastoletnim, transformując swoje podejście do relacji z dzieckiem podczas tego kursu.

Wyjątkowy kurs online dla Rodziców nastolatków

Okres nastoletni to czas wyjątkowo trudny zarówno dla rodziców jak i dzieci. Dzieci w tym okresie są bardziej nerwowe, ich nastrój zmienia się bardzo dynamicznie, trudno jest im zrozumieć własne potrzeby, a cały świat oczekuje od nich realizacji różnorodnych celów i wymagań. Rodzice martwią się, że nie potrafią dotrzeć do dzieci, nie wiedzą jak z nimi rozmawiać, denerwują się często jak to określają nieporadnością nastolatków, ich częstym zmęczeniem, niewłaściwymi zainteresowaniami, boją się, że dzieci „się stoczą” i że za chwilę będzie już za późno. Jednak istnieje wiele sposobów na to by skutecznie pomóc w nawigowaniu trudnej relacji z nastolatkiem.

Podczas tego kursu dowiesz się:

  • Jak komunikować się z dzieckiem, aby zostać w pełni zrozumianym
  • Jakie są kluczowe fazy rozwojowe oraz w jaki sposób możesz faktycznie wspierać swojego nastolatka zamiast z nim walczyć
  • Jak przekazać dziecku ważne dla jego rozwoju umiejętności, tak, aby jego potrzeby przynależności oraz niezależności były realizowane
  • Dowiesz się na co faktycznie masz wpływ i co możesz, a nawet powinieneś kontrolować, a co należy zdecydowanie odpuścić.  

Najbliższy kurs rozpoczyna się: 2 lutego 2022r.

Terminy spotkań online:

  • 2 lutego – środa; godz. 19-20:30
  • 9 lutego – środa; godz. 19-20:30
  • 16 lutego – środa; godz. 19-20:30
  • 23 lutego – środa; godz. 19-20:30

Koszt:

550 zł – płatność jednorazowa przelewem na konto. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz instrukcję uczestnictwa w kursie. Dane do przelewu: Mbank 63 1140 2004 0000 3002 6996 4488 w treści przelewu wpisz proszę: kurs kłopoty z nastolatkami imię i nazwisko

Ta edycja kursu prowadzona jest w czasie rzeczywistym, podczas nagrania można zadawać pytania w okienku czatowym, na które będę odpowiadać podczas tej samej sesji, lub kolejnej. Odpowiem na wszystkie pytania. Wszystkie nagrania będą zarejestrowane, więc jeśli nie możesz uczestniczyć w czasie rzeczywistym, otrzymasz możliwość obejrzenia nagrania w dowolnym czasie.

Prowadząca: Magdalena Wiatrowska pierwszy w Polsce Coach certyfkowany w Conscious Coaching Institute™ w Nowym Jorku prowadzonym przez Dr Shefali Tsabary.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *