Family Power

Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji w Polsce

I zjazd rozpoczynamy już 27 października

(połowa miejsc jest już zajęta)

Program I roku Instytutu jest głębokim procesem rozwojowym nie tylko dla rodziców i specjalistów, ale dla wszystkich, którzy są gotowi w pełni zobaczyć swoje maski, zatopić się w to co uwiera, spotkać swoje wewnętrzne dziecko i dzięki temu wyjątkowemu połączeniu pozwolić, aby zaczęły płynąć wyparte potrzeby, te zapomniane, zakopane, dawno zakryte. To, że ich nie widać, nie znaczy, że ich tam nie ma. Są i spotkanie z nimi rozpoczyna niezwykłą podróż. Podróż, podczas której, możesz stać się dla siebie takim rodzicem, jakiego nigdy nie miałeś.

Zdecydowana większość z nas otrzymywała w domu miłość warunkową, taką, na którą trzeba było zasłużyć: być grzecznym, mieć dobre stopnie, wykonywać wszystkie obowiązki itp. Podczas tej drogi, która była mocno uzależniona od wszelkich powinności, zagubiliśmy swoją istotę, to, po co tak naprawdę tutaj jesteśmy. Nasza uwaga, była bardzo skupiona na zewnątrz, po to by przetrwać, aby jak najmniej doświadczyć odrzucenia, aby zostać zauważonym, wysłuchanym, docenionym.

To nasze podstawowe potrzeby: Zobacz mnie, usłysz mnie, doceń moją wartość.

Niestety sposób wychowania, który większość z nas otrzymała, był mocno oparty na wzorcu poprawnego zachowania, nikt specjalnie nie przejmował się tym co czujemy, jak czujemy, tym, że w ogóle mamy jakieś emocji. Do tej pory znaczna większość osób ma problem z odnalezieniem uczuć w ciele, odróżnieniem emocji, zauważaniem ich. WIĘKSZOŚĆ Z NAS MYŚLI EMOCJE, A NIE CZUJE. Emocje są nam bardzo potrzebne, ich zadaniem jest bycie naszymi drogowskazami. Nasze zachowania są powiązane z naszymi potrzebami lub ich brakiem realizacji tych potrzeb. Koncentrując się jedynie na zachowaniach tracimy ogromną część naszego istnienia. Stajemy się zewnątrzsterowalni, wiecznie w lęku i niepokoju o to jak zostaniemy odebrani, jak inni nas ocenią.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz nauczyć się być najpierw ze sobą w harmonii po to by móc przekazać to swoim dzieciom?

Przyjdź na spotkanie.

Najbliższe terminy spotkań:

 • 12 września (czwartek), godz. 18:00 – Kawiarnia Terapeutyczna; al. KEN 36a (od ul. Raabego) https://www.facebook.com/events/687741631735345/
 • 26 września (czwartek), godz. 18:00 – Academy Smolna, ul. Smolna 4
 • 10 października (czwartek), godz. 18:00 – Academy Smolna, ul. Smolna 4
 • 27 października (niedziela), godz. 12:00 -19:30 – oficjalne otwarcie I roku Instytutu połączone z pierwszym dniem zajęć

Kolejne terminy zajęć:

 • 23 listopad godz. 10.00-17.30
 • 14 grudzień godz. 10.00-17.30
 • 18 styczeń godz. 10.00-17.30
 • 29 luty godz. 10.00-17.30
 • 28 marca godz. 10.00-17.30
 • 25 kwietnia godz. 10.00-17.30
 • 30 maja godz. 10.00-17.30
 • 20 czerwca godz. 10.00-17.30

Poza co miesięcznymi spotkaniami, Uczestnicy otrzymają dostęp do tajnej grupy na FB (wyłącznie dla Uczestników I roku Instytutu).

W grupie będzie możliwość zadawania pytań i bieżącej wymiany z Uczestnikami i Prowadzącymi, raz w tygodniu (poza tygodniami, gdzie spotykamy się w realu) będę nagrywane godzinne live’y z odpowiedziami oraz aktualnym wsparciem. 

I rok Instytutu Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji nie tylko przeprowadzi nas przez bardzo konkretny i głęboki proces rozwojowy w duchu świadomego rodzicielstwa i przede wszystkim świadomego życia, ale również otworzy ścieżkę kariery zawodowej dla chętnych przekazywania dalej idei i metody Consciuos Parenting by Dr Shefali. 

Do zobaczenia,

Magdalena Wiatrowska – Pedagog, I w Polsce Coach w Conscious Coach Institute certyfikowany przez Dr ShefaliLeave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *