Family Power

Rodzinne Wakacje Językowe na Rancho Pod Bocianem 2021

Rodzinne Wakacje Językowe z Helen Doron i Family Power to wyjątkowy projekt stworzony, z myślą o: dzieciach, opiekunach, relacjach jakie ich łączą, emocjach jakie mamy i sposobach radzenia sobie z nimi, mądrej zabawie, wspieraniu rozwoju, a także, a może i przede wszystkim nauce języka angielskiego. Wspólnie organizujemy go co roku w okresie wakacyjnym.


Termin tegorocznego wyjazdu: 8 – 14 sierpnia 2021 r.


To wyjątkowy czas dla dzieci jak i dorosłych – połączenie wypoczynku z edukacją. W trakcie pobytu przeprowadzamy warsztaty ze Świadomego Rodzicielstwa, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem i bardzo dobrymi opiniami. Dlaczego? Warsztaty pomagają rodzicom zobaczyć swoje mocne strony, jak również obszary codziennych trudności i spojrzeć na wychowanie z innej perspektywy.


Co zapewniamy w ramach NASZEJ oferty?

 • 6 noclegów na Rancho pod Bocianem
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek dla dzieci
 • Całodzienną opiekę nad dziećmi
 • Atrakcyjny program edukacyjno – animacyjny dla dzieci, wypełniony zajęciami z języka angielskiego, warsztatami komunikacyjnymi (nauka przez zabawę)
 • Warsztaty z zakresu Świadomego Rodzicielstwa dla dorosłych – budowanie silnych więzi rodzinnych w oparciu o uważność i empatię (connection before correction)
 • Konwersacje z native speakerem dla dorosłych
 • Animacje dla dzieci, takie jak: Akademia Kulinarna, zawody sportowe czy Rodzinne Poszukiwanie Skarbów
 • Ubezpieczenie NNW

Cennik znajduje się na dole strony.


Już po raz 12 zapraszamy na rodzinne wakacje połączone z nauką języka angielskiego metodą Helen Doron oraz warsztatami Family Power. Będziemy znowu gościć w wyjątkowym miejscu jakim jest Rancho pod Bocianem – dzięki któremu do dyspozycji mamy ponad 20 hektarów pięknych terenów i mnóstwo atrakcji. Dodatkowym plusem jest dostępność tego miejsca – znajduje się zaledwie 23 km od Warszawy.


Zajęcia z języka angielskiego – dla dzieci i dorosłych

Zajęcia językowe są dedykowane dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Poprowadzą je doświadczeni lektorzy metody Helen Doron oraz native speaker. Mali podopieczni będą zgłębiać wiedzę, poprzez zabawę, w ramach zajęć Helen Doron odbywających się aż dwa razy dziennie. Dzięki czemu język angielski będzie nam towarzyszył przez cały dzień – podczas warsztatów, zajęć sportowych i animacji.

Dodatkowo, przewidujemy także opcję zajęć z native speakerem dla rodziców i opiekunów naszych kursantów.

Nauka języka angielskiego metodą Helen Doron to naturalny sposób przyswajania języka poprzez zabawę, wizualizację zagadnień, poprzez zanurzenie w języku, poprzez stworzenie anglojęzycznego środowiska wśród rówieśników pod okiem doświadczonego lektora. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim w atmosferze pozytywnego wzmocnienia, dzięki czemu uczniowie mają poczucie zadowolenia, które naturalnie prowadzi do sukcesu w postaci swobodnego władania językiem angielskim. Szczegółowe informacje na stronie www.helendoron.pl/brodno

Warsztaty z komunikacji dla dzieci i rodziców

Zaproponujemy autorski program, opracowany przez Family Power, warsztatów z komunikacji oraz praktykę uważności – mindfulness, które dedykujemy dzieciom. Zajęcia prowadzone są m.in. metodą NVC (Non-Violent Communication) – komunikacja bez przemocy. Dzięki warsztatom dzieci będą mogły oddać się wyobraźni i uwolnić drzemiące w nich emocje oraz marzenia. Dla maluchów to naprawdę świetna zabawa!

Dorośli będą mieli również możliwość uczestniczyć w Warsztatach Świadomego Rodzicielstwa, które będę prowadzić. Dzięki warsztatom będą mogli wznieść się na Poziom Dziecka, tym samym poszerzając własną perspektywę. To będzie niesamowita podróż – możemy zagwarantować! W pracy pomogą nam m.in. narzędzia coachingowe: Points of You® znane i cenione na całym świecie, wykorzystywane w takich instytucjach jak: Google, NASA, czy Irańskie Siły Zbrojne.

Program wyjazdu, czyli dlaczego warto?

Dla dzieci zapewniamy bogaty program edukacyjny pełen zabaw, animacji i niezapomnianych przygód. W ramach programu, podobnie jak w latach ubiegłych weźmiemy udział w Akademii Kulinarnej, przeprowadzimy zawody sportowe czy wspólne poszukiwanie skarbów, a także turniej Mini Golfa. Stworzymy wiele ciekawych craftów. Możemy obiecać – dzieciaki na nudę na pewno nie będą narzekać!

Plan dnia podzielony jest na dwa bloki, w trakcie których odbywają się lekcje angielskiego, językowe zajęcia animacyjne, warsztaty z native speakerem dla dzieci (i dorosłych), mindfulness dla dzieci, warsztaty Świadomego Rodzicielstwa dla dorosłych:

 • I blok przedpołudniowy, w godz. 10 .00 – 13.00
 • II blok popołudniowy, w godz. 15.00 – 18.00

Oprócz dużej dozy języka angielskiego i licznych warsztatów, znajdziecie także czas na swobodną zabawę na placu zabaw na terenie Rancho Pod Bocianem.

Atrakcje dla opiekunów

Rodzicom, Dziadkom lub innym Opiekunom naszych małych urlopowiczów, w czasie, gdy my zajmiemy się dziećmi, proponujemy zarówno zajęcia warsztatowe Świadomego Rodzicielstwa, konwersacje z native speakerem, jak i spacery, przejażdżki rowerowe, podziwianie swojskich krajobrazów czy zwyczajny wypoczynek na tarasie z pyszną kawą i dobrą książką. Kiedy na co dzień pędzimy, przyda się taka chwila relaksu na łonie natury. Dodatkowo, miłośników wędkowania, na pewno ucieszy informacja o zarybionym stawie, z którego będą mogli skorzystać.

Miejsce i zakwaterowanie

Rodzinne Wakacje Językowe odbywają są na terenie Rancho Pod Bocianem. To niezwykłe miejsce nieopodal (jedynie 23 km) Warszawy. Na rozległym, prawie 20 hektarowym obszarze, można nie tylko obcować z naturą, ale korzystać z atrakcji, których tu nie brakuje. Na uczestników czeka również wyśmienita restauracja z kuchnią opartą na produktach naturalnych.

Rancho to wyjątkowe miejsce na wypoczynek w rodzinnym gronie, gdyż panuje tam niezwykle przyjazna i wyciszająca atmosfera. Hotel położony jest pośród zielonych lasów, wzgórzystych łąk, złotych pól i jabłkowych sadów. Sielskie warunki umożliwiają głęboki relaks, a sam ośrodek oferuje mnóstwo pomysłów na aktywny wypoczynek (tor offroadowy, boiska sportowe, pole do mini golfa, ogród spacerowy, billard, stół z piłkarzykami).

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką.

Do dyspozycji bezpłatny bezprzewodowy Internet.

Szczegóły odnośnie tego miejsca znajdziecie na stronie internetowej www.ranchopodbocianem.pl

Co zapewniamy w ramach NASZEJ oferty?

 • 6 noclegów na Rancho pod Bocianem
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek dla dzieci
 • Całodzienną opiekę nad dziećmi
 • Atrakcyjny program edukacyjno – animacyjny dla dzieci, wypełniony zajęciami z języka angielskiego, warsztatami komunikacyjnymi (nauka przez zabawę)
 • Warsztaty z zakresu Świadomego Rodzicielstwa dla dorosłych – budowanie silnych więzi rodzinnych w oparciu o uważność i empatię (connection before correction)
 • Konwersacje z native speakerem dla dorosłych
 • Animacje dla dzieci, takie jak: Akademia Kulinarna, zawody sportowe czy Rodzinne Poszukiwanie Skarbów
 • Ubezpieczenie NNW

Dojazd realizowany jest własnym środkiem transportu.

Szczegóły na temat zajęć w ramach programu edukacyjnego dla dzieci:

 • Codzienne zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodą Helen Doron
 • Warsztaty z native speakerem
 • Autorskie warsztaty z komunikacji metodą NVC (Non-Violent Communication)
 • Zajęcia z uważności (mindfulness)
 • Zajęcia plastyczne ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń małej motoryki (elementy programu Marii Montessori)
 • Zajęcia sportowe uwzględniające elementy integracji sensorycznej

Koszt tygodniowego pobytu z pełnym wyżywieniem:

 • 3 720 zł (osoba dorosła i dziecko)
 • 1 680 zł (dodatkowa osoba dorosła)
 • 1 260 zł (dodatkowe dziecko)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnych Wakacjach Językowych z Family Power i Helen Doron!


Wypełnij poniżej formularz zgłoszeniowy by zarezerwować swoje miejsce lub dowiedz się więcej dzwoniąc lub pisząc:
Magdalena Wiatrowska
 tel. 600411865
mail magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl

Sylwia Lewińska
tel. 510 297 010  
mail warszawa-brodno@helendoron.pl


  Rodzic + dzieckoDwoje rodziców + dzieckoRodzic + dwoje dzieciDwoje rodziców + dwoje dzieciInne (więcej w opisie)


  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *