Family Power

Twoje dziecko jest ciągle na NIE?

Webinar – 13 sierpnia (czwartek), g. 21:00

?Twoje dziecko jest ciągle na NIE często także NUDZI się?

?O czym?

?Jak być w prawdziwej łączności z dzieckiem?

?Co robić, gdy dziecko jest wciąż na nie?

?Co robić, gdy dziecko się nudzi?

?Jak rozpoznawać potrzeby dziecka i jak za nimi naturalnie podążać w świecie, gdzie codzienność goni, gdzie tablet staje się darmową opiekunką, gdzie bardzo chcemy się rozwijać i stawać lepszymi rodzicami dla naszych dzieci, ale często zwyczajnie brak nam sił.

?Jak działać w świecie, gdzie metod wychowawczych jest tak wiele, że sami gubimy się i nie wiemy co wybrać, co jest najlepsze nas? Jak to ogarnąć?

?O tym właśnie będzie najbliższy webinar, jak dotrzeć do dzieci? Jak z nimi rozmawiać? Jak stwarzać im możliwości rozwoju? Jak stawiać granice? Jak dbać o relacje?

? Dla kogo?

Dla rodziców poszukujących odpowiedzi, dla rodziców chcących się rozwijać, dla rodziców, którzy pragną zadbać o rodzinne relacje.

?? O prowadzącej:

Magdalena Wiatrowska: Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, certyfikowany trener metody Points of You®, Coach Świadomego Rodzicielstwa w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali Tsabary. Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe, ma wielu klientów na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Izraelu, Kanadzie. Pomaga uwolnić się od traum, nawiązywać autentyczne, świadome relacje. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Bardzo skutecznie pomaga odnaleźć oraz transformować tzw. „momenty utykania”. Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji w Warszawie, który nie tylko przeprowadza Uczestników przez bardzo konkretny i głęboki proces rozwojowy w duchu świadomego rodzicielstwa i przede wszystkim świadomego życia, ale również otwiera ścieżkę kariery zawodowej dla chętnych przekazywania dalej idei i metody Consciuos Parenting Dr Shefali Tsabary. Od lat współorganizuje wyjątkowe wyjazdy rodzinne, gdzie dzieci mają bogaty wachlarz zajęć edukacyjnych, w tym językowych i komunikacyjnych, a rodzice mają przestrzeń dla siebie oraz wyjątkowe warsztaty Family Power skierowane do rodziców i opiekunów. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, jej działania można śledzić m.in na stronie: familypower.edu.pl oraz siegnijpomoc.pl.


Zapisy

    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *