Warsztat online – W kołowrotku emocji

Pomóż sobie – pomóż swojej rodzinie

Sięgnij po moc świadomie

Termin: 18 czerwca (czwartek), godz. 21:00 – 22:30

Miejsce: Twoja kanapa w Twoim domu ?

Czy Tobie też zdarza się mieć takie poczucie, że zanim stałeś/łaś się Rodzicem życie było takie jakby prostsze i emocji jakby trochę mniej? Czy Tobie również rodzicielstwo przyniosło wiele radości i satysfakcji, ale również złości, smutku, bezsilności oraz niezliczonych trudności nie tylko w relacji z dziećmi, ale również z partnerem? Czy Tobie również zdarza się wybuchać? Czy masz czasem poczucie, że jesteś do niczego, że się do tego nie nadajesz? Czy też masz czasem ochotę uciec i nigdy nie wrócić?

Nie jesteś sam/a!

Życie rodzinne to kołowrotek emocji, istny rollercoaster, który potrafi wywalić w kosmos. Próbowałaś radzić sobie na wiele sposobów, liczyć do 10, do 1000, liczyć w dół, wychodzić, żeby się uspokoić, rozmawiać, tłumaczyć, wyjaśniać, wyobrażać sobie, że Twoje dziecko jest dzieckiem Twoje szefa itp. żeby tylko nie krzyczeć na dziecko, ale i tak dalej to robisz? Brakuje Ci bardziej holistycznego podejścia? Chcesz popracować nad przyczyną, zamiast wciąż zajmować się skutkami?

Zapraszam Cie do udziału w webinarze, który odbędzie się na grupie Sięgnij PoMoc Świadomie oraz na platformie ZOOM w tym samym czasie (dla osób, które FB nie posiadają, oraz dla tych, które chciałyby na żywo zadać pytania)

Podczas tego webinaru opowiem o pracy z emocjami, o własnym doświadczeniu silnych stanów lękowych, których doświadczyłam mieszkając w Azji, oraz o doświadczeniach transformacji moich klientów. Opowiem również o sile komunikacji empatycznej, o tym jak transformacja lęku może obudzić w Tobie prawdziwą Moc, którą każdy z nas posiada.

O prowadzącej:

Magdalena Wiatrowska: Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, certyfikowany trener metody Points of You®, Coach Świadomego Rodzicielstwa w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali Tsabary.
Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe, ma wielu klientów na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Izraelu, Kanadzie. Pomaga uwolnić się od traum, nawiązywać autentyczne, świadome relacje. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Bardzo skutecznie pomaga odnaleźć oraz transformować tzw. „momenty utykania”. Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji w Warszawie, który nie tylko przeprowadza Uczestników przez bardzo konkretny i głęboki proces rozwojowy w duchu świadomego rodzicielstwa i przede wszystkim świadomego życia, ale również otwiera ścieżkę kariery zawodowej dla chętnych przekazywania dalej idei i metody Consciuos Parenting Dr Shefali Tsabary.
Od lat współorganizuje wyjątkowe wyjazdy rodzinne, gdzie dzieci mają bogaty wachlarz zajęć edukacyjnych, w tym językowych i komunikacyjnych, a rodzice mają przestrzeń dla siebie oraz wyjątkowe warsztaty Family Power skierowane do rodziców i opiekunów.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, jej działania można śledzić m.in na stronie: familypower.edu.pl oraz siegnijpomoc.pl.

Udział jest bezpłatny, zarejestruj się: