Family Power

Warsztat online – Domowe konflikty. Jak sobie z nimi radzić?

W potrzasku wrzasku.


Świadome Rodzicielstwo, czyli świadomie do podświadomości…

Jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości?


Termin: Czwartek, 4 czerwca 2020, g. 21:00 – 22:30

Miejsce: Twoja kanapa w Twoim domu ?


To co miało popłynąć już popłynęło. Tam, gdzie był kryzys, długi czas spychany pod powierzchnię, zawijany pod dywan, chowany głęboko do szafy, w ostatnim czasie znacznego natężenia kontaktów w bliskiej przestrzeni – wypłynął. Wypłynęły, bóle, smutki, żale, niespełnione oczekiwania, pękła frustracja… Co będzie dalej? Jak będzie wyglądać nowa rzeczywistość? Jak teraz będziemy układać puzzle rzeczywistości? Czy te kawałki jeszcze do siebie pasują?

Jest bardzo intensywnie

Na sesjach indywidualnych przelewa się wiele dramatów. Sposób odbierania rzeczywistości jest mocno zaburzony przez silne emocje. Demony przeszłości powróciły, wiele razy słyszałam: „ … nie mogę uwierzyć, że znowu to zrobiłam…”, „…nie mogę uwierzyć, że zachowałam się dokładnie jak moja matka”, „obiecywałam sobie, że nigdy nie zrobię tego własnym dzieciom, a teraz…”. A teraz odpalają się najmocniej wzorce. Wzorce, czyli innymi słowy demony przeszłości, schematy zachowań, „rozjechany” system wartości, który nawet nie jest Twój, może teraz odbijać się głośną czkawką. Łapiesz się na tym, że mówisz nie swoim głosem, że robisz coś zanim zdążysz pomyśleć, że to wszystko Cię przerasta.

Znowu to samo, ten sam ból, ten sam lęk, ta sama frustracja i koło toczy się dalej.

Chcę Ci powiedzieć, że jesteś OK!

Samo to, że to czytasz i dajesz sobie możliwość spojrzenia na swoją sytuację z innej perspektywy – to pierwszy krok. Nie jesteś ideałem i nigdy nie będziesz – to nie wstyd! Nikt nie jest idealny i wszyscy mamy jakieś problemy i wszyscy radzimy sobie z nimi na różne sposoby, a czasem po prostu sobie nie radzimy. Jeżeli czujesz, że ostatni czas Cię przerósł, że nie ogarniasz emocji, że powtarzają się trudne zachowania Twoje lub Twoich bliskich i nie masz już sił to uwierz mi nie jesteś sam/a.

Często, w problemach, mamy takie przeświadczenie, że jesteśmy w tym sami, że to na pewno tylko ja się tak czuję. Co jeszcze bardziej wzmaga poczucie osamotnienia i bezsilności. Nie jesteś w tym sam/a! Zapraszam Cię do udziału w bezpłatnym webinarze z sesją pytań i odpowiedzi.


Prowadząca:

Magdalena Wiatrowska – Pedagog, I w Polsce Coach w Conscious Coach Institute™ certyfikowany przez Dr Shefali Tsabary


Zapisy
    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *