Family Power

Rodzinne Wakacje Językowe na Rancho Pod Bocianem 2022

Rodzinne Wakacje Językowe z Helen Doron Warszawa-Bródno (szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży) i Family Power (Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji) to wyjątkowy projekt stworzony z myślą o dzieciach (w wieku od 4 do 10 lat), opiekunach, relacjach jakie ich łączą, emocjach jakie mamy i sposobach bezpiecznego ich przeżywania. Dbamy o piękne wspomnienia, dobrą zabawę, wspieramy rozwój oraz pogłębiamy znajomość języka angielskiego. Organizujemy go co roku od ponad 10 lat w okresie wakacyjnym. W tym roku to już 13 edycja!


Termin tegorocznego wyjazdu: 7 – 13 sierpnia 2022


Rodzinne Wakacje Językowe to wyjątkowy czas dla dzieci jak i dorosłych – połączenie wypoczynku z edukacją. Dzieciom oferujemy ciekawe zajęciami z elementami pedagogiki Montessori, mindfulness plus oczywiście dużą dozę języka angielskiego, w tym zajęcia z native speakerem. W trakcie pobytu przeprowadzamy warsztaty świadomego rodzicielstwa, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem i bardzo dobrymi opiniami. Dlaczego? Warsztaty pomagają rodzicom zobaczyć swoje mocne strony, jak również obszary codziennych trudności i spojrzeć na wychowanie z innej perspektywy.


Co zapewniamy w ramach NASZEJ oferty?

 • 6 noclegów na Rancho pod Bocianem
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek dla dzieci
 • Całodzienną opiekę nad dziećmi
 • Atrakcyjny program edukacyjno – animacyjny dla dzieci, wypełniony różnorodnymi zajęciami w języku angielskim, warsztatami mindfulness (nauka przez zabawę) i wieloma niespodziankami
 • Warsztaty z zakresu Świadomego Rodzicielstwa dla dorosłych – budowanie silnych więzi rodzinnych w oparciu o uważność i empatię (connection before correction)
 • Konwersacje z native speakerem dla dorosłych
 • Ubezpieczenie NNW

Cennik znajduje się na dole strony.


Już po raz 12 Już po raz 13. zapraszamy na rodzinne wakacje połączone z nauką języka angielskiego metodą Helen Doron oraz warsztatami Family Power. Będziemy znowu gościć w wyjątkowym miejscu jakim jest Rancho pod Bocianem, gdzie do dyspozycji mamy ponad 20 hektarów pięknych terenów i mnóstwo atrakcji. Plusem jest dostępność miejsca – znajduje się zaledwie 23 km od Warszawy.

Zajęcia z języka angielskiego – dla dzieci i dorosłych

Nauka języka angielskiego metodą Helen Doron to naturalny sposób przyswajania języka poprzez zabawę, wizualizację zagadnień, poprzez zanurzenie w języku, poprzez stworzenie anglojęzycznego środowiska wśród rówieśników pod okiem doświadczonego lektora. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim w atmosferze pozytywnego wzmocnienia, dzięki czemu uczniowie mają poczucie zadowolenia, które naturalnie prowadzi do sukcesu w postaci swobodnego władania językiem angielskim. Szczegółowe informacje na stronie www.helendoron.pl/brodno.

Warsztaty z komunikacji dla dzieci i rodziców

Zaproponujemy autorski program, opracowany przez Family Power, warsztatów z komunikacji oraz praktykę uważności – mindfulness, które dedykujemy dzieciom. Zajęcia prowadzone są m.in. metodą NVC (Non-Violent Communication) – komunikacja bez przemocy. Dzięki warsztatom dzieci będą mogły oddać się wyobraźni i uwolnić drzemiące w nich emocje oraz marzenia. Dla dzieciaków to naprawdę świetna zabawa!

Dorośli będą mieli również możliwość uczestniczyć w Warsztatach Świadomego Rodzicielstwa, które będą prowadzone przez Magdalenę Wiatrowską, pierwszego w Polsce Coacha certyfikowanego przez Dr Shefali Tsabary – ulubioną psycholog rodzinną znanej prezenterki amerykańskiej Oprah Winfrey. Rodzice i opiekunowie dzięki warsztatom będą mogli wznieść się na Poziom Dziecka, tym samym poszerzając własną perspektywę. To będzie niesamowita podróż – możemy zagwarantować! W pracy pomogą nam m.in. narzędzia coachingowe: Points of You® znane i cenione na całym świecie, wykorzystywane w takich instytucjach jak: Google, NASA, czy Irańskie Siły Zbrojne. Po więcej informacji zapraszamy na www.familypower.edu.pl.

Program wyjazdu, czyli dlaczego warto?

Program dedykowany jest dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Plan dnia podzielony jest na dwa bloki, w trakcie których realizowany jest program edukacyjno-animacyjny dla dzieci, odbywają się konwersacje z native speakerem dla dzieci (i dorosłych), mindfulness dla dzieci oraz warsztaty świadomego rodzicielstwa dla dorosłych:

 • I blok przedpołudniowy, w godz. 10 .00 – 13.00
 • II blok popołudniowy, w godz. 15.00 – 18.00

Oprócz dużej dozy języka angielskiego i licznych warsztatów, znajdziecie także czas na swobodną zabawę na placu zabaw na terenie Rancho Pod Bocianem.

Szczegóły programu edukacyjno-animacyjnego dla dzieci:

 • Codzienne zajęcia z języka angielskiego metodą Helen Doron
 • Warsztaty z native speakerem
 • Autorskie warsztaty z komunikacji metodą NVC (Non-Violent Communication)
 • Zajęcia z uważności (mindfulness)
 • Zajęcia plastyczne ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń małej motoryki (elementy programu Marii Montessori)
 • Zajęcia sportowe uwzględniające elementy integracji sensorycznej
 • Inne aktywności: Akademia Kulinarna czy Rodzinne Poszukiwanie Skarbów

Atrakcje dla opiekunów

Rodzicom, dziadkom lub innym opiekunom naszych małych urlopowiczów, w czasie, gdy my zajmiemy się dziećmi, proponujemy zarówno zajęcia warsztatowe świadomego rodzicielstwa, konwersacje z native speakerem, jak i spacery, przejażdżki rowerowe, podziwianie swojskich krajobrazów czy zwyczajny wypoczynek na tarasie z pyszną kawą i dobrą książką.

Miejsce i zakwaterowanie

Rodzinne Wakacje Językowe odbywają są na terenie Rancho Pod Bocianem. To niezwykłe miejsce nieopodal (jedynie 23 km) Warszawy. Na rozległym, prawie 20 hektarowym obszarze, można nie tylko obcować z naturą, ale korzystać z atrakcji, których tu nie brakuje. Na uczestników czeka również restauracja z wyśmienitą kuchnią opartą na produktach naturalnych.

Rancho to wyjątkowe miejsce na wypoczynek w rodzinnym gronie, gdyż panuje tam niezwykle przyjazna i wyciszająca atmosfera. Hotel położony jest pośród zielonych lasów, wzgórzystych łąk, złotych pól i jabłkowych sadów. Sielskie warunki umożliwiają głęboki relaks, a sam ośrodek oferuje mnóstwo pomysłów na aktywny wypoczynek (tor offroadowy, boiska sportowe, pole do mini golfa, ogród spacerowy, billard, stół z piłkarzykami).

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką.

Do dyspozycji bezpłatny bezprzewodowy Internet.

Szczegóły odnośnie tego miejsca znajdziecie na stronie internetowej www.ranchopodbocianem.pl

Dojazd realizowany jest własnym środkiem transportu. Dla osób, które przyjadą pociągiem lub autobusem do Warszawy oferujemy transport z dworca do Rancho.

Koszt tygodniowego pobytu z pełnym wyżywieniem:

 • 4 299 zł (osoba dorosła i dziecko)
 • 1 979 zł (dodatkowa osoba dorosła)
 • 1 449 zł (dodatkowe dziecko)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnych Wakacjach Językowych z Family Power i Helen Doron!


Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnych Wakacjach Językowych z Family Power i Helen Doron! Wypełnij poniżej formularz zgłoszeniowy by zarezerwować swoje miejsce lub dowiedz się więcej dzwoniąc lub pisząc:


Family Power
 tel. 600 411 865
mail magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl

Helen Doron Warszawa-Bródno
tel. 796 141 703  
mail warszawa-brodno@helendoron.pl


  Rodzic + dzieckoDwoje rodziców + dzieckoRodzic + dwoje dzieciDwoje rodziców + dwoje dzieciInne (więcej w opisie)


  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *