Family Power

Warsztat (20.01) – Relacje świadomy wybór czy przypadek? Co dominuje w Twoich relacjach

Czym dla Ciebie jest relacja z drugim człowiekiem?

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla Osób, które:

  • Chcą zobaczyć swoje dotychczasowe relacje z nowej perspektywy
  •  Chcą zmierzyć się z problemami w związku lub związkach
  • Chcę zdefiniować czego potrzebują w relacjach
  • Chcą zobaczyć na jakiej zasadzie przyciągają i odpychają ludzi od siebie/swojego  życia
  • Chcą zdefiniować swoją wymarzoną relację oraz sposób w jaki mogą go osiągnąć
  • Chcą poznać siłę wdzięczności w relacji z samym/samą sobą oraz w relacji z bliskimi

Zapraszamy Cię  na wstępny warsztat do cyklu o relacjach przy pomocy gry Points of You?

Points of You ?to doskonałe narzędzie treningowe, które za pomocą słowa i obrazu pozwala poszerzyć perspektywę i zobaczyć interesujące nas zagadnienie z różnych punktów widzenia, oraz uświadomić sobie nieuświadomione aspekty naszych zachowań.  Trafność i rzetelność narzędzia potwierdzają czołowe firmy na rynku, które posługują się nim do rozwoju swoich pracowników i są to m.in.: NASA, Google, Irańskie Siły Zbrojne, L?oreal

Podczas naszego warsztatu będziesz mieć możliwość przyjrzeć się sobie oraz swoim potrzebom z zupełnie nowej pespektywy. Przy użyciu narzędzi POY zaprosimy Cię do wyjścia z lewej analitycznej półkuli mózgowej na rzecz prawej tej bardziej intuicyjnej i pozwolenie sobie na zbadanie swoich potrzeb oraz relacji w jakich jesteś lub byłeś/byłaś.

Ten warsztat jest dla każdego, kto chce uświadomić i zgłębić swoje potrzeby, poznać determinanty swoich zachowań czy zwyczajnie poszerzyć swój punkt widzenia i  zobaczyć go w innym świetle.

 Termin: 20 stycznia (niedziela), godz. 18:00 ? 21:00

Miejsce: Kawiarnia Terapeutyczna

Al. KEN 36a (od ul. Raabego)

Zapisyhttps://warsztaty.terapeutyczna.waw.pl/zapiszsie/2019/1/relacje-swiadomy-wybor-czy-przypadek,615

Kim jesteśmy

Pracujemy z ludźmi od wielu lat. Zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej.  Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz sprawiać, że trudne rzeczy stają się łatwiejsze.  Indywidualne sesje coachingowe czy też terapeutyczne bardzo wzbogaciły nasze doświadczenie, których chcemy się zwyczajnie dzielić z innymi. Ponoć na każdy jeden problem istnieje przynajmniej 7 rozwiązań, metoda którą pracujemy pokaże Ci jak wiele możesz zyskać mając otwarty umysł i serce.

Katarzyna Frankowska

Absolwentka Psychologii Społecznej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowany coach, trener biznesu oraz certyfikowany trener nowatorskiej metody szkoleń Points of You ?.Posiada doświadczenie w pracy trenerskiej prowadząc m.in. szkolenia dla zespołów oraz indywidualnej pracy psychoterapeutycznej i coachingowej.

Magdalena Wiatrowska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, ukończone kursy MBSR (minfulness-based stress reduction), NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga), nauczyciel, szkoleniowiec, certyfikowany trener nowatorskiej metody szkoleń Points of You ?.

W połączeniu doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla Rodzin: Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka ?Wznieś się na poziom dziecka?. Zaprosiłam do niego nietuzinkowe postaci.

Przyjdź, przekonaj się. Warto!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *