Family Power

Kobiece warsztaty i sesje fotograficzne na Bali

12-22.03.2024

Zapraszamy Cię do wyjątkowej podróży „ku obfitości”. Na co dzień pracujemy z kobietami i widzimy jak bardzo nie pozwalamy sobie doświadczać, jak bardzo ograniczamy naturalny przepływ, bo gdzieś głęboko w nas cały czas tli się „nie zasługuję”, „to nie wypada,” „a co jeśli ktoś będzie cierpiał, gdy ja będę się świetnie bawić”, „co inni powiedzą”, „przecież mnie nie stać”, „może mnie spotkać jakaś kara, gdy będę zbyt odważna”, „lepiej się nie wychylać”, „lepiej pozostać na starym podwórku”. A jakaś ważna część Ciebie chce doświadczać, pragnie nowych wrażeń, pragnie się odważyć i zasmakować prawdziwej obfitości, lekkości, przepływu.

My też tam byłyśmy, w tych ograniczeniach i nie pozwalaniu sobie. Jednak ta Iskra wygrała i ruszyłyśmy w podróż. Podróż, która trwa, bo to podróż przede wszystkim ku sobie, do siebie, odkrywania swojej esencji, tego płomienia, który rozpala, uwrażliwia, ogrzewa każdą komórkę i pozwala patrzeć na życie inaczej, intensywniej. To takie uczucie, że gdy bierzesz wdech to czujesz życie, czujesz że żyjesz, ten oddech Cię napełnia, odżywia, uzdrawia, ekscytuje, rozpala, otwiera nowe przestrzenie poznania.

Taki oddech daje Bali. Bali otula, opiekuje, uzdrawia. Bali ma cudowną energię, zachwyca pięknem, mądrością, prostotą, naturą, rytuałami, każdy oddech otwiera nowe przestrzenie poznania. Wiemy to, bo tego doświadczyłyśmy i teraz chcemy zabrać tam Ciebie. To będzie bardzo niezwykła podróż. Będziesz mogła w pełni otworzyć się na doświadczenie obfitości.

Wybrałyśmy piękne miejsce dla naszej kameralnej grupy kobiet. Będziesz zaopiekowana na każdym etapie, uczestnicząc zarówno w niezwykłym procesie grupowym jak i otrzymując indywidualne wsparcie. Zapraszamy Cię do podróży ku obfitości na Bali.

Zapraszają: Aga Pokrywka i Magda Wiatrowska

Magda – Pomaga w integrowaniu trudnych życiowych doświadczeń, odnajdywaniu szczęścia w codzienności, budowaniu empatycznych wspierających relacji ze światem, z rodziną oraz przede wszystkim ze sobą. Pracuje z osobami z całego świata i pomimo różnic kulturowych jakie zauważa przy pracy zarówno z Polakami, Amerykanami, Azjatami, Anglikami, widzi, jak wiele nas łączy. Wszyscy pragniemy akceptacji, chcemy mieć ugruntowane poczucie własnej wartości, chcemy czuć się szczęśliwi. Przyjmujemy jednak różne strategie w osiąganiu tych celów, często podświadomie sabotując własne cele. Magda pomaga w wyciągnięciu na światło dzienne tych mechanizmów i transformacji ich, aby faktycznie móc korzystać z własnej mocy, z unikatowych talentów. Uczy jak czerpać i wyciągać cenne lekcje z życiowych doświadczeń.

Magda pracuje zarówno na sesjach indywidualnych jak i grupowych. Jako pierwszy w Polsce Coach Świadomego Rodzicielstwa certyfikowany przez Dr Shefali Tsabary w Conscious Coaching Institute w Nowym Jorku wprowadza do Polski tę metodę. Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.familypower.edu.pl/

Aga – Podróżniczka, fotografka, blogerka, matka dwójki dzieci. Propagatorka podróży solo i dojrzałego życia w pełni. Miłośniczka i twórca tzw. fotografii intuicyjnej, specjalizuje się w fotografii typu outdoor, wyciągając max osobowości, piękna i emocji człowieka.

Więcej możesz ją poznać tutaj: https://www.facebook.com/piegowatepodroze/events

Nie czekaj, zapisz się już dziś! Miejsca są ograniczone!

✨ Czy jesteś gotowa na fascynującą podróż w głąb siebie pod osłoną balijskiej magii? ✨

Aga i Magda to nie wycieczka. To zdecydowanie coś więcej…

Zrodzona z głębokiej wdzięczności dla Bali, której Aga pragnie się z Wami podzielić, oraz z zaawansowanych, transformujących warsztatów prowadzonych przez Magdę, ta wyprawa nie jest typowym wakacyjnym wyjazdem. To droga do głębokiej, osobistej zmiany, niesamowitych wspomnień i wspaniałych pamiątkowych zdjęć.

Czego możesz się spodziewać podczas wyjazdu:

🌅 Warsztaty z Magdą: Przełam swoje bariery i zyskaj nową perspektywę dzięki intensywnym i inspirującym warsztatom.

📸 Fotograficzne sesje z Agą: Stań przed obiektywem i odkryj siebie na nowo w profesjonalnych sesjach fotograficznych.

🌿 Sekrety Ubud: Tańcz z małpami w Monkey Forest i zatrać się w meandrach lokalnych rynków.

🌺 Mistyczny Rytuał Oczyszczenia: Oddaj się potężnym obrzędom, które odnowią Twoją energię życiową.

🍲 Kulinarne Oblicza Bali: Zanurz się w sztuce balijskiego gotowania i odkryj egzotyczne smaki.

🌅 Harmonia i Joga: Rozciągnij ciało i duszę podczas porannych praktyk jogi na tle malowniczego wschodu słońca.

🎶 Rytmy Nocy w Ubud: Osłódź zmysły dźwiękami na żywo i lokalnymi melodiami, zakończ wyprawę w rytmie balijskiej nocy.

🌿 Duże ilości wody kokosowej – najlepszy elektrolit, woda młodości.

🌺 Owoce, dobre jedzenie, śpiew ptaków i przepiękna przyroda.

Drogie Podróżniczki!

Wyjazd ma charakter kameralny. Miejsca są ograniczone, organizujemy wyprawę tak, aby zebrać grupę, która będzie mogła wspólnie wylecieć z Warszawy i razem dolecieć na Bali oraz w tym samym składzie powrócić. Dlatego czas na podjęcie decyzji jest kluczowy, im wcześniej kupimy bilety, tym cena będzie atrakcyjniejsza.

Zarezerwuj swoje miejsce w tym unikatowym doświadczeniu!

Odkryj siebie na nowo i zanurz się w kulturowych głębinach Bali.

Zapraszam Cię do procesu doświadczania obfitości. Czy możesz wyobrazić sobie lepsze miejsce do zanurzenia się w ten proces niż Bali – wyspie bogów?

Z nami odkryjesz swoją wewnętrzna boginię obfitości i naturalnej spontanicznej radości, to doświadczenie otworzy Cię na nowe ścieżki poznania i integracji.

Jak będziemy doświadczać?

Poprzez dosłowne doświadczanie stanu obfitości:

  • W tańcu i świadomym ruchu.

  • W odnajdywaniu dużych i małych wyjątkowych cudów i integracji z CUDziE, a więc w Ciele, Umyśle, Duszy oraz Emocjach.

  • W procesie grupowym – w grupie stajemy się dla siebie lustrami. Każda osoba staje się naszym zwierciadłem.

  • W odnajdywaniu zastałych blokad i wzorców, które często nawet nie są Twoje, jednak uczestniczą w decyzjach, które podejmujesz. Wszystko jest energią: nasze myśli, przekonania, nasz system wartości, nasze lęki, bolączki, nasze nadzieje, nasze marzenia. Wszystko to energia. Nie widzisz jej, ale czujesz jej wpływ.

W procesie do którego Cię zapraszam, oddziaływanie tego wpływu stanie się dla Ciebie bardziej oczywiste, przez co świadoma transformacja zacznie wydarzać się naturalnie. Będziesz dosłownie doświadczać energii obfitości. Energia obfitości otwiera na odwagę, na naturalny przepływ życia, na radość, zabawę, na czerpanie z życia.

Nie przegap tej jednorazowej okazji

Cena last minute: 2390 USD + bilety

Cena zawiera:

  • Transport wewnętrzny, przejazdy z lotniska do hotelu plus przejazdy w ramach zorganizowanych wycieczek

  • 10 noclegów ze śniadaniem w luksusowym hotelu z basenem oraz strefą spa

  • Wycieczki z lokalnym przewodnikiem oraz bilety wstępu w tym: wodospady, tarasy ryżowe, monkey forest, świątynie

  • Każdego dnia inna atrakcja: masaż, lekcja gotowania, zajęcia jogi, ceremonia – rytuał oczyszczania ciała, lekcja tańca balijskiego

  • Codzienny udział w warsztatach grupowych, praca z intencją, transformowanie przekonań w temacie obfitości i celebracji życia

  • Wyjątkowa sesja zdjęciowa fotografii intuicyjnej

Cena nie zawiera: biletów lotniczych, ubezpieczenia, wizy 35 USD.

Pomożemy w organizacji ubezpieczenia oraz kupnie biletów lotniczych.

Zgłoś się już dziś wypełniając poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie telefonicznie lub mailowo.

Nie chcesz czekać i na już potrzebujesz informacji? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • Aga: 570184779

  • Magda: 600411865

Formularz zgłoszeń


  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *