Family Power

Webinar I – FrustRACJA – Jak dzięki świadomej obecności wzmacniać relacje w rodzinie i pozbywać się poczucia winy?

Termin: 30.04.2021, g. 18:00

Webinar będzie nagrany i osoby zarejestrowane na wydarzenie otrzymają dostęp do nagrania.

Frustracja, tak jej wiele, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Frustracja potrafi chwycić mocno za gardło, przemieniając nasze rodzicielskie anielskie oblicza (w końcu często tak bardzo się staramy) w najprawdziwsze wiedźmy i królowe dramatów. Czasem tłumimy je w sobie, często wypuszczamy na zewnątrz nie unosząc ciężaru.

Rezonuje to z Tobą? Nie jesteś idealna! I nie o to chodzi żebyś była! Wszyscy mamy różnego rodzaju obciążenia, a dookoła mnóstwo porad, różnorodnych podejść! Tak wiemy, same to przechodziłyśmy! Dlatego zapraszamy Cię do udziału w tym wydarzeniu.

Obiecujemy konkretną pigułkę wiedzy i całe mnóstwo inspiracji oraz wsparcia.

Przy okazji możesz pomóc Niebieskiej Linii IPZ !

Czego się dowiesz z pierwszego odcinka naszego cyklu:   

 • Słowo frustracja zawiera w sobie również słowo racja. Poprzyglądamy się w tym cyklu naszym emocjom i zadamy sobie konkretne pytania. 
 • Co chroni nasza frustracja? 
 • W jaki sposób odnaleźć w niej rację wzmacniającą relację?
 • W jaki sposób zaadresować frustrację i inne trudne emocje pozostałych domowników – przede wszystkim Dzieci? 
 • Jakie role mają emocje i dlaczego są tak ważne? 
 • Jak możemy transformować złość, frustracje i rozczarowanie w cenne lekcje?
 • tyle i wiele więcej…

Otwieramy również przestrzeń na Wasze pytania.

Twój udział równoznaczny jest wpłatą darowizny w dowolnej kwocie (1 cegiełka = minimum 50 zł) zachęcamy do zakupu większej ilości cegiełek na konto Niebieskiej Linii IPZ:

32 1090 1056 0000 0001 0128 5123 Bank Santander


Aby wziąć udział w webinarze

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Dostępny poniżej.
 2. Wpłać cegiełkę na konto Niebieskiej Linii IPZ. W tytule wpisz “Darowizna NL i podaj 3 ostatnie cyfry numeru telefonu, który podajesz podczas rejestracji”. Przykład: Darowizna NL 865, numer konta –
  Niebieska Linia IPZ: 32 1090 1056 0000 0001 0128 5123 Bank Santander
 3. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty otrzymasz od nas maila zwrotnego z dostępem do pokoju webinarowego, maila otrzymasz najpóźniej w dniu wydarzenia.
 4. OSOBY, KTÓRE WPŁACIŁY CEGIEŁKĘ OTRZYMAJĄ DOSTĘP DO NAGRANIA PO WYDARZENIU.

W razie pytań lub wątpliwości wyślij maila na adres: magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl


Wypełnij formularz

  O nas

  Maja Kuźmicz. Jestem psycholożką od 2002 roku pracującą w obszarze przeciwdziałania przemocy. Jestem także superwizorką i trenerką warsztatu i treningu psychologicznego, posiadam certyfikat specjalisty przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Na co dzień zawodowo działam w Niebieskiej Linii Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Pracuję indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą oraz prowadzę grupy rozwojowe, terapeutyczno-edukacyjne i szkoleniowe dla dorosłych i dzieci.Jestem kobietą z otwartą głową, z wiarą w ludzi i siłę ludzkiego umysłu. W moim życiu ważna jest muzyka, możliwość oglądania świata i taniec. Jestem mamą Poli i Szymka.

  Joanna Kondrat: muzyk, autorka i wokalistka. Z wykształcenia filolożka angielska i dziennikarka. Laureatka Grand Prix i nagrody specjalnej radiowej Trojki na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Twórczyni Niebieskiego Filmu i Niebieskiego Koncertu – wydarzeń dedykowanych walce z przemocą wobec kobiet. Jej Niebieski Film został uhonorowany Grand Prix na VI International Film Festival Prison Movie. Od 15 lat prowadzi szkolenia językowe i muzyczne. We współpracy z firmą Dariusz Łukawski Media prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych. Prywatnie – jest mamą 10-letniego Bruna.

  Magdalena Wiatrowska: coach, trenerka, pedagożka, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Certyfikowany Coach w Conscious Coaching Institute założonym w Nowym Jorku przez Dr Shefali Tsabary. Pracuje z Rodzinami z całego świata od kilkunastu lat. W Polsce prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji a w nim 9-miesięczny głęboki proces rozwojowy w duchu Świadomego Rodzicielstwa. Pracuje holistycznie, bo wierzy w CUDa – integrację Ciała – Umysłu – Duszy. Organizuje konferencje, warsztaty dla szkół oraz firm prywatnych, a także rodzinne wyjazdy połączone z warsztatami Świadomego Rodzicielstwa, nauką języka angielskiego oraz uważności dla Dzieci i Dorosłych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.familypower.edu.pl oraz www.siegnijpomoc.pl. Prywatnie jest żoną oraz mamą 9 letniego Adasia i 7 letniej Karolinki.

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *