Family Power

9-miesięczny program rozwojowy dla Rodziców i osób zainteresowanych Świadomym Rodzicielstwem i rozwojem własnym


Zapraszam do udziału w 9 miesięcznym transformującym kursie
dla osób zainteresowanych Świadomym Rodzicielstwem. Zapraszam wszystkich, którzy chcą eksplorować poczucie wewnętrznej pełni i mądrości, którzy są gotowi na wejście w dialog na poziomie serca, którzy czują i wiedzą, że ten dialog, który toczy się w ich głowach nie jest prawdą o nich i pragną zobaczyć, a przede wszystkim poczuć co jest prawdą.

O prowadzącej:

Magdalena Wiatrowska

Pedagog, nauczyciel (absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego), certyfikowany trener metody Points of You®, Coach Świadomego Rodzicielstwa w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali Tsabary.

Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe (online) w języku polskim oraz angielskim. Pomaga rodzinom uwolnić się od traum, nawiązać autentyczne, świadome relacje. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Wspiera w odnalezieniu tzw. „momentów utykania” i pomaga krok po kroku je transformować.

Prowadzi Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji w Warszawie, a w nim 9-miesięczny głęboki proces rozwojowy w duchu Świadomego Rodzicielstwa. Wprowadza metodę Conscious Parenting do Polski. Organizuje konferencje, warsztaty dla szkół oraz firm prywatnych, a także rodzinne wyjazdy połączone z warsztatami Świadomego Rodzicielstwa, nauką języka angielskiego oraz uważności dla dzieci i dorosłych.

Co wchodzi w jego skład 9-miesięcznego głębokiego procesu rozwojowego świadomego rodzicielstwa?

  • Spotkania online w formie telekonferencji 2 razy w miesiącu (każdorazowy warsztat 3 godziny) wszyscy uczestnicy biorą czynny udział, mogą zadawać pytania i dzielić się własnymi historiami. Ostatnie 3 miesiące programu planujemy spotkania na żywo / hybryda w Warszawie.
  • Regularne lajfy na zamkniętej grupie wraz z medytacjami pogłębiającymi proces w tym sesje pytań i odpowiedzi
  • Co tygodniowe ćwiczenia do pracy własnej
  • Miesięczne wyzwanie medytacyjne – 4 pełne tygodnie; Medytacje w 4 segmentach. I tydzień Focus – oddech, II tydzień Focus – myśli, III tydzień Focus emocje, IV tydzień Focus – transformacja. Wszystkie nagrania będą dostępne przez rok na grupie z możliwością odtworzenia w dowolnym momencie.

Referencje:

  • Referencje z sesji indywidualnych w j. polskim na stronie Siegnij PoMoc.

Informacje o płatności oraz strukturze:

  • Płatność miesięczna 550 zł miesięcznie (9 miesięcy) – płatne przelewem do 5tego dnia miesiąca.

V edycja rozpoczyna proces w październiku 2022r.

WAŻNE! Terminy ustalamy po zakwalifikowaniu się do programu. Mamy Uczestników z różnych części Polski i z poza Polski. Od momentu, gdy grupa będzie zawiązana będziemy w stałym kontakcie. Będziemy się komunikować przez zamkniętą – tajną (widoczna tylko dla Uczestników) grupę na FB plus Messengera. Potwierdzać terminy będziemy z wyprzedzeniem.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ I ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

*Potwierdzenie miejsca – wpłata na konto:

Płatność przelew na konto mBank, Magdalena Wiatrowska

63 1140 2004 0000 3002 6996 4488

W tytule: 9 miesięcy oraz imię i nazwisko

Potrzebujesz fakturę? Prześlij mi proszę swoje dane.

* Specjalnie dla Uczestników programu możliwość dokupienia 3 indywidualnych sesji online w obniżonej cenie: koszt 350 zł (cena regularna 400 zł)

Więcej informacji o Instytucie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *