Rodzinne Wakacje Językowe na Rancho Pod Bocianem

 • by

Termin wyjazdu: 26 lipca – 1 sierpnia 2020 r.

Już po raz 11 serdecznie zapraszamy na rodzinne wakacje połączone z nauką języka angielskiego metodą Helen Doron oraz warsztatami Family Power. Będziemy znowu gościć w wyjątkowym miejscu jakim jest Rancho pod Bocianem. To ponad 20 hektarów pięknych terenów i atrakcji, raptem 23 km od Warszawy.

Zajęcia z języka angielskiego – dla dzieci i dorosłych

Zajęcia językowe są dedykowane dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Poprowadzą je doświadczeni lektorzy metody Helen Doron, oraz (nowość w porównaniu do lat ubiegłych!) native speaker. Mali podopieczni będą zgłębiać wiedzę poprzez zabawę w ramach zajęć Helen Doron odbywających się aż 2 razy dziennie. Angielski będzie nam towarzyszył przez cały dzień – także podczas warsztatów, zajęć sportowych i animacji. Dodatkowo, w tym roku przewidujemy opcję zajęć z native speakerem dla rodziców i opiekunów naszych kursantów.

Szczegóły odnośnie metody znajdziecie Państwo na stronie: https://helendoron.pl/brodno/

Warsztaty z komunikacji dla dzieci i rodziców

Zaproponujemy autorski program warsztatów z komunikacji oraz praktykę uważności – mindfulness, które dedykujemy zarówno dorosłym – rodzicom i opiekunom, jak i dzieciom. Zajęcia prowadzone są metodą NVC (Non-Violent Communication) – komunikacja bez przemocy. Dzięki warsztatom dzieci będą mogły oddać się wyobraźni i uwolnić drzemiące w nich emocje oraz marzenia. Dla maluchów to naprawdę świetna zabawa!

Dorośli będą mieli również możliwość uczestniczyć w Warsztatach Świadomego Rodzicielstwa, które będą prowadzone przez Magdalenę Wiatrowską, pierwszego w Polsce Coacha certyfikowanego przez Dr Shefali Tsabary – ulubioną psycholog rodzinną znanej prezenterki amerykańskiej Oprah Winfrey. Rodzice i opiekunowie dzięki warsztatom będą mogli wznieść się na Poziom Dziecka, tym samym poszerzając własną perspektywę myślenia. To będzie niesamowita podróż – możemy zagwarantować! W pracy pomogą nam m.in. narzędzia coachingowe: Points of You® znane i cenione na całym świecie, wykorzystywane w takich instytucjach jak: Google, NASA, czy Irańskie Siły Zbrojne.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.familypower.edu.pl

Program wyjazdu, czyli dlaczego warto?

Dla wszystkich uczestników zapewniamy bogaty program edukacyjny pełen zabaw, animacji i niezapomnianych przygód. W ramach nich uruchomimy, jak w zeszłym roku Akademię Kulinarną, przeprowadzimy zawody sportowe czy wspólne poszukiwanie Skarbów. Odbędzie się także turniej Mini Golfa oraz stworzymy wiele ciekawych craftów. Dzieciaki na nudę nie będą narzekać!

Oprócz dużej dozy języka angielskiego i licznych warsztatów znajdziecie także czas na swobodną zabawę na placu zabaw, które oferuje Rancho Pod Bocianem.

Galeria zdjęć z zeszłego roku

This slideshow requires JavaScript.

Atrakcje dla opiekunów

Rodzicom, Dziadkom lub innym Opiekunom naszych małych urlopowiczów, w czasie, gdy my zajmiemy się dziećmi, proponujemy zarówno zajęcia warsztatowe Świadomego Rodzicielstwa, konwersacje z native speakerem jak i spacery, przejażdżki rowerowe i podziwianie swojskich krajobrazów czy zwyczajnie wypoczynek na tarasie z pyszną kawką i dobrą książką. Miłośników wędkowania, na pewno ucieszy informacja o zarybionym stawie, z którego będą mogli skorzystać. Relaksu będzie można również doświadczyć podczas masażu lub innego zabiegu pielęgnacyjnego oferowanego przez ośrodek.

Miejsce i zakwaterowanie

Językowy wyjazd rodzinny realizowany jest na terenie Rancho Pod Bocianem. Jest to niezwykłe miejsce nieopodal Warszawy – raptem 23 km od miasta. Na rozległym, prawie 20 hektarowym obszarze, można nie tylko obcować z naturą. Na uczestników czeka wyśmienita restauracja z kuchnią opartą na naturalnych produktach.

Rancho to wyjątkowe miejsce na wypoczynek w rodzinny gronie, gdyż panuje tam niezwykle przyjazna i wyciszająca atmosfera. Hotel położony jest pośród zielonych lasów, wzgórzystych łąk, złotych pól i jabłkowych sadów.

Sielskie warunki umożliwiają głęboki relaks, a sam ośrodek oferuje także mnóstwo pomysłów na aktywny wypoczynek. Jest między innymi: tor offroadowy, boiska sportowe, pole do mini golfa, ogród spacerowy, zarybiony staw do wędkowania (możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego) i kajaki. W samym hotelu znajduje się jeszcze bilard, stół z piłkarzykami oraz sala telewizyjna.

Hotel zapewnia 180 miejsc noclegowych, podzielonych na opcje 2, 3, 4 osobowe. Pokoje wyposażone są w telewizor, suszarkę do włosów oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Dostępny jest też bezpłatny bezprzewodowy Internet.

Szczegóły odnośnie miejsca znajdziecie na stronie internetowej: https://www.ranchopodbocianem.pl  

Co zapewniamy w ramach oferty?

 • 6 noclegów na Rancho pod Bocianem 
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek dla dzieci
 • Całodzienną opiekę nad dziećmi
 • Atrakcyjny program edukacyjno – animacyjny dla dzieci, wypełniony zajęciami z języka angielskiego, warsztatami komunikacyjnymi (nauka przez zabawę)
 • Warsztaty z zakresu Świadomego Rodzicielstwa dla dorosłych
 • Konwersacje z native speakerem dla dorosłych
 • Animacje dla dzieci, takie jak: Akademia Kulinarna, zawody sportowe czy Rodzinne Poszukiwanie Skarbów
 • Ubezpieczenie NNW

Szczegóły na temat zajęć w ramach programu edukacyjnego dla dzieci:

 • Codzienne zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodą Helen Doron
 • Warsztaty z native speakerem
 • Autorskie warsztaty z komunikacji metodą NVC (Non-Violent Communication)
 • Zajęcia z uważności (mindfulness) 
 • Zajęcia plastyczne ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń małej motoryki (elementu programu Marii Montessori)
 • Zajęcia sportowe uwzględniające elementy Integracji Sensorycznej

Szczegóły na temat zajęć w ramach programu edukacyjnego dla dorosłych:

 • Konwersacje z native speakerem
 • Autorskie warsztaty Family Power – budowanie silnych więzi rodzinnych w oparciu o uważność i empatię (connection before correction)
 • Warsztaty Świadomego Rodzicielstwa

Koszt tygodniowego pobytu z pełnym wyżywieniem:

 • 3 100 zł (osoba dorosła i dziecko)
 • 1 400 zł (dodatkowa osoba dorosła)
 • 1 050 zł (dodatkowe dziecko)

Zapraszamy do udziału w Rodzinnych Wakacjach Językowych z Family Power i Helen Doron.
Wypełnij poniżej formularz zgłoszeniowy lub dowiedz się więcej: tel. 600 411 965 lub magdalena.wiatrowska@familypower.edu.pl  Rodzic + dzieckoDwoje rodziców + dzieckoRodzic + dwoje dzieciDwoje rodziców + dwoje dzieciInne (więcej w opisie)


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *